Anyang
WDDWW
Anyang
19.07.2026

1 - 1

Zakończony
Gwangju
Gwangju
DWLWD
Yong-Jun Shin
4.14
0.08

Statystyki meczu

AnyangGwangju
47%

Posiadanie piłki

53%
7

Strzały

15
x
x
4

Strzały celne

4
x
x
3

Stworzone duże szanse

4
x
x
3

Rzuty rożne

7
x
x
15

Faule

9
x
x
1

Spalone

0
x
x
87%

Skuteczność podań

86%
x
x
1

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

GwangjuAnyang
2. połowa

90'

1-1
Min-seo MoonJohn Iredale

85'

Bo-kyung KimMatheus Oliveira

85'

Branislav KneževićGyu-hyeon Choe

79'

Lee Yong-JickAdriel Ba Loua

78'

Hyeok-joo AnSung-yun Kwon

73'

Seung-un Ha

69'

John Iredale

67'

Breno HerculanoUn Kim

67'

Seok-hwan JangPark Won-Jae

67'

Gang KimGeon-joo Choi

57'

1-0
Matheus Oliveira

57'

Kyoung-rok ChoiSe-jong Ju

57'

Seung-un HaJi-hoon Jeong
1. połowa

42'

Ji-hun KangTae-hee Lee

34'

Un Kim

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Anyang

Anyang

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Gwangju

Gwangju

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Anyang

Anyang

Anyang

7

Rozegrane mecze

Gwangju

1

Wygrane Any

3

Remisy

3

Wygrane GWAN

Gwangju

Gwangju

Statystyki H2H

Śr. goli

2.57

7 meczów

Gospodarz1.29
x
Gość1.29
x

Trend z ostatnich 5

-0.2 Spadek

BTTS

71%

7 meczów

Gospodarz5/7
x
Gość6/7
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Gwangju i Anyang strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Anyang0.00Gole / Mecz
x

Any U siebie

Gwangju0.00Gole / Mecz
x

GWAN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
AnyangAny
GwangjuGWAN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Any i GWAN.

Gole stracone przez drużynę

Gwangju i Anyang tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Anyang0.00Stracone / Mecz
x

Any U siebie

Gwangju0.00Stracone / Mecz
x

GWAN Na wyjeździe

Stracone na mecz
AnyangAny
GwangjuGWAN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Any i GWAN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
AnyangAny
GwangjuGWAN
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
AnyangAny
GwangjuGWAN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

AnyangGwangju

Śr. łączne rzuty rożne

Anyang

Anyang - Rożne zdobyte

Gwangju

Gwangju - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
AnyangAny
GwangjuGWAN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AnyangGwangju

Śr. łączne kartki

Anyang

Anyang - Kartki zdobyte

Gwangju

Gwangju - Kartki zdobyte

Kartki
AnyangAny
GwangjuGWAN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AnyangGwangju

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Bardzo zła

Anyang

Anyang - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Gwangju

Gwangju - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Anyang vs Gwangju Statystyki i H2H - K League 1, 19 lipca 2026

Anyang podejmuje Gwangju w niedziela 19 lipca w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Gwangju zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 7 spotkaniach Anyang i Gwangju zmierzyły się 7 razy: Anyang wygrał 1, Gwangju 3, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 43% ich meczów, a BTTS w 71% spotkań między Anyang a Gwangju.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Anyang vs Gwangju mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Anyang vs Gwangju mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.57 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 43% meczów, a BTTS w 71%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Anyang strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Gwangju strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Anyang vs Gwangju?

Anyang i Gwangju zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Anyang wygrał 1, Gwangju wygrał 3, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 43% spotkań H2H. Ostatni mecz: Gwangju 2-5 Anyang (26 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Anyang vs Gwangju?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (83%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Anyang poniżej 1.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Mecze
Typy
Value Bets
Generator