Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Anyang

Anyang

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Jeju United

Jeju United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Anyang

Anyang

Anyang

7

Rozegrane mecze

Jeju United

5

Wygrane Any

0

Remisy

2

Wygrane JEJ

Jeju United

Jeju United

Statystyki H2H

Śr. goli

2.71

7 meczów

Gospodarz1.43
x
Gość1.29
x

Trend z ostatnich 5

+0.1 Wzrost

BTTS

71%

7 meczów

Gospodarz5/7
x
Gość7/7
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Jeju United i Anyang strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Anyang0.00Gole / Mecz
x

Any U siebie

Jeju United0.00Gole / Mecz
x

JEJ Na wyjeździe

Strzelone na mecz
AnyangAny
Jeju UnitedJEJ
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Any i JEJ.

Gole stracone przez drużynę

Jeju United i Anyang tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Anyang0.00Stracone / Mecz
x

Any U siebie

Jeju United0.00Stracone / Mecz
x

JEJ Na wyjeździe

Stracone na mecz
AnyangAny
Jeju UnitedJEJ
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Any i JEJ.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
AnyangAny
Jeju UnitedJEJ
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
AnyangAny
Jeju UnitedJEJ
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

AnyangJeju United

Śr. łączne rzuty rożne

Anyang

Anyang - Rożne zdobyte

Jeju United

Jeju United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
AnyangAny
Jeju UnitedJEJ
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AnyangJeju United

Śr. łączne kartki

Anyang

Anyang - Kartki zdobyte

Jeju United

Jeju United - Kartki zdobyte

Kartki
AnyangAny
Jeju UnitedJEJ
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AnyangJeju United

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Bardzo zła

Anyang

Anyang - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Jeju United

Jeju United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Anyang vs Jeju United Statystyki i H2H - K League 1, 28 listopada 2026

Anyang podejmuje Jeju United w sobota 28 listopada w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Jeju United zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 7 spotkaniach Anyang i Jeju United zmierzyły się 7 razy: Anyang wygrał 5, Jeju United 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 71% ich meczów, a BTTS w 71% spotkań między Anyang a Jeju United.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Anyang vs Jeju United mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Anyang vs Jeju United mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.71 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 71% meczów, a BTTS w 71%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Anyang strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Jeju United strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Anyang vs Jeju United?

Anyang i Jeju United zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Anyang wygrał 5, Jeju United wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 71% spotkań H2H. Ostatni mecz: Jeju United 2-0 Anyang (15 sierpnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Anyang vs Jeju United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Jeju United powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Mecze
Typy
Value Bets
Generator