Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka

7

Rozegrane mecze

Shimizu S-Pulse

1

Wygrane Avi

2

Remisy

4

Wygrane SHI

Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

7 meczów

Gospodarz1.14
x
Gość1.86
x

Trend z ostatnich 5

-0.2 Spadek

BTTS

71%

7 meczów

Gospodarz5/7
x
Gość6/7
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Shimizu S-Pulse i Avispa Fukuoka strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Avispa Fukuoka0.00Gole / Mecz
x

Avi U siebie

Shimizu S-Pulse0.00Gole / Mecz
x

SHI Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Avispa FukuokaAvi
Shimizu S-PulseSHI
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Avi i SHI.

Gole stracone przez drużynę

Shimizu S-Pulse i Avispa Fukuoka tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Avispa Fukuoka0.00Stracone / Mecz
x

Avi U siebie

Shimizu S-Pulse0.00Stracone / Mecz
x

SHI Na wyjeździe

Stracone na mecz
Avispa FukuokaAvi
Shimizu S-PulseSHI
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Avi i SHI.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Avispa FukuokaAvi
Shimizu S-PulseSHI
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Avispa FukuokaAvi
Shimizu S-PulseSHI
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Avispa FukuokaShimizu S-Pulse

Śr. łączne rzuty rożne

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka - Rożne zdobyte

Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Avispa FukuokaAvi
Shimizu S-PulseSHI
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Avispa FukuokaShimizu S-Pulse

Śr. łączne kartki

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka - Kartki zdobyte

Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse - Kartki zdobyte

Kartki
Avispa FukuokaAvi
Shimizu S-PulseSHI
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Avispa FukuokaShimizu S-Pulse

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Bardzo zła

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse Statystyki i H2H - J1 League, 19 grudnia 2026

Avispa Fukuoka podejmuje Shimizu S-Pulse w sobota 19 grudnia w rozgrywkach J1 League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Shimizu S-Pulse zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 7 spotkaniach Avispa Fukuoka i Shimizu S-Pulse zmierzyły się 7 razy: Avispa Fukuoka wygrał 1, Shimizu S-Pulse 4, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 71% ich meczów, a BTTS w 71% spotkań między Avispa Fukuoka a Shimizu S-Pulse.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi J1 League.

Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse mają wysoki potencjał strzelecki?

Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 71% meczów, a BTTS w 71%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Avispa Fukuoka strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Shimizu S-Pulse strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse?

Avispa Fukuoka i Shimizu S-Pulse zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Avispa Fukuoka wygrał 1, Shimizu S-Pulse wygrał 4, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 71% spotkań H2H. Ostatni mecz: Shimizu S-Pulse 1-0 Avispa Fukuoka (12 września 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (86%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (71%). Najlepszy typ na gole drużyny: Shimizu S-Pulse powyżej 0.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi J1 League.

Tabela J1 League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Mecze
Typy
Value Bets
Generator