29.08.2026

1 - 2

Zakończony
Igal Frid
4.99
0.2

Statystyki meczu

Bnei SakhninMaccabi Petah Tikva
52%

Posiadanie piłki

48%
14

Strzały

12
x
x
6

Strzały celne

5
x
x
1

Stworzone duże szanse

3
x
x
7

Rzuty rożne

4
x
x
6

Faule

10
x
x
3

Spalone

2
x
x
84%

Skuteczność podań

85%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Maccabi Petah TikvaBnei Sakhnin
2. połowa

90+5'

Guy Deznet

86'

Muhammad HandySamuel Owusu

79'

Eyal EinbromLiran Hazan

76'

Loai HalafIlay Hajaj

75'

Maroun Gantus

69'

Jubayer BushnakSaná

69'

José CortésMarko Rakonjac

69'

Ariel LugassyKyle Spence

69'

Mohamed Abu RiyaMustafa Sheh Yusef

58'

1-2
Liran HazanIdo Cohen

58'

Baseel KhuriDaniel Paraschiv

46'

Iyad Abu AbaidDimitri Cavaré
1. połowa

45+2'

1-1
Samuel Owusu

1'

1-0
Ilay Hajaj

Typy na Bnei Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

88

Premium feature

Kursy14.40% EV1.30
82

Premium feature

Kursy2.50% EV1.25
70

Premium feature

Kursy40.00% EV2.00
68

Premium feature

Kursy23.76% EV1.82

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin

19

Rozegrane mecze

Maccabi Petah Tikva

6

Wygrane BNE

7

Remisy

6

Wygrane MPT

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

Statystyki H2H

Śr. goli

1.84

19 meczów

Gospodarz0.84
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

+0.6 Wzrost

BTTS

42%

19 meczów

Gospodarz13/19
x
Gość12/19
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Maccabi Petah Tikva
Funkcja Premium

95%

18/19

Bnei SakhninMaccabi Petah Tikva
Funkcja Premium

89%

17/19

1.10

Kursy

Bnei SakhninMaccabi Petah Tikva
Funkcja Premium

89%

17/19

1.30

Kursy

Widzisz 2 z 23 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Maccabi Petah Tikva i Bnei Sakhnin strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Bnei Sakhnin0.00Gole / Mecz
x

BNE U siebie

Maccabi Petah Tikva0.00Gole / Mecz
x

MPT Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Bnei SakhninBNE
Maccabi Petah TikvaMPT
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BNE i MPT.

Gole stracone przez drużynę

Maccabi Petah Tikva i Bnei Sakhnin tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Bnei Sakhnin0.00Stracone / Mecz
x

BNE U siebie

Maccabi Petah Tikva0.00Stracone / Mecz
x

MPT Na wyjeździe

Stracone na mecz
Bnei SakhninBNE
Maccabi Petah TikvaMPT
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BNE i MPT.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Bnei SakhninBNE
Maccabi Petah TikvaMPT
Średnia
Powyżej 0.5
77%
70%
74%
Powyżej 1.5
73%
63%
68%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Bnei SakhninBNE
Maccabi Petah TikvaMPT
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Bnei SakhninMaccabi Petah Tikva

Śr. łączne rzuty rożne

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin - Rożne zdobyte

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Bnei SakhninBNE
Maccabi Petah TikvaMPT
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Bnei SakhninMaccabi Petah Tikva

Śr. łączne kartki

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin - Kartki zdobyte

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Kartki zdobyte

Kartki
Bnei SakhninBNE
Maccabi Petah TikvaMPT
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Bnei SakhninMaccabi Petah Tikva

Śr. łączne strzały

22.55/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Bardzo zła

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin - Strzały celne

2.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Strzały celne

4.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Bnei Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 29 sierpnia 2026

Bnei Sakhnin podejmuje Maccabi Petah Tikva w sobota 29 sierpnia w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Maccabi Petah Tikva zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 19 spotkaniach Bnei Sakhnin i Maccabi Petah Tikva zmierzyły się 19 razy: Bnei Sakhnin wygrał 6, Maccabi Petah Tikva 6, przy 7 remisów. Over 2.5 padło w 21% ich meczów, a BTTS w 42% spotkań między Bnei Sakhnin a Maccabi Petah Tikva. Bnei Sakhnin strzelają średnio 0.40 gola na mecz, a Maccabi Petah Tikva 1.30.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Bnei Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva mają niski potencjał strzelecki?

Bnei Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.84 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 21% meczów, a BTTS w 42%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Bnei Sakhnin strzelają średnio 0.40 gola i tracą 1.60 na mecz, a Maccabi Petah Tikva strzelają 1.30 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Bnei Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva?

Bnei Sakhnin i Maccabi Petah Tikva zmierzyły się 19 razy we wszystkich rozgrywkach. Bnei Sakhnin wygrał 6, Maccabi Petah Tikva wygrał 6, a 7 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 21% spotkań H2H. Ostatni mecz: Maccabi Petah Tikva 1-2 Bnei Sakhnin (19 kwietnia 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Bnei Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (74%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (68%). Najlepszy typ na gole drużyny: Bnei Sakhnin poniżej 1.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Bnei Sakhnin Zwycięstwo

2.92

Maccabi Petah Tikva Zwycięstwo

2.42

Remis

3.40
74

Powyżej 0.5 Goli

1.05
68

Powyżej 1.5 Goli

1.31

Powyżej 2.5 Goli

2.02

Powyżej 3.5 Goli

3.53

Obie Drużyny Strzelą

1.74

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.57
Mecze
Typy
Value Bets
Generator