05.03.2026

1 - 0

Zakończony
Racing
Racing
WDWDW
Juan Gabriel Benítez
4.2
0.17

Statystyki meczu

Boston RiverRacing
42%

Posiadanie piłki

58%
8

Strzały

18
x
x
3

Strzały celne

1
x
x
1

Stworzone duże szanse

0
x
x
0

Rzuty rożne

7
x
x
13

Faule

11
x
x
2

Spalone

1
x
x
64%

Skuteczność podań

67%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

RacingBoston River
2. połowa

90+5'

Andrés Romero

87'

Andrés RomeroIgnacio Facundo Fernandez Elizondo

87'

Kevin Andrés Sotto RosembergFrancisco Bonfiglio

83'

Franco SuárezFelipe Álvarez

81'

1-0
Fredy MartínezGonzalo Reyna

74'

Nicolás Sosa Tomás Habib

59'

Federico DafonteLeandro Suhr

59'

Facundo ParadaRamiro Brazionis

59'

Gonzalo ReynaAgustín Amado

46'

Juan Pablo BoscaIván Manzur

46'

Facundo GonzálezAgustín Álvarez
1. połowa

44'

Felipe Álvarez

19'

Yair GonzálezFacundo Muñoa

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Boston River

Boston River

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Racing

Racing

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

RCM i BOS strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Boston River0.00Gole / Mecz
x

BOS U siebie

Racing0.00Gole / Mecz
x

RCM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Boston RiverBOS
RacingRCM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BOS i RCM.

Gole stracone przez drużynę

RCM i BOS tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Boston River0.00Stracone / Mecz
x

BOS U siebie

Racing0.00Stracone / Mecz
x

RCM Na wyjeździe

Stracone na mecz
Boston RiverBOS
RacingRCM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BOS i RCM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Boston RiverRacing

Śr. łączne rzuty rożne

Boston River

Boston River - Rożne zdobyte

Racing

Racing - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Boston RiverRacing

Śr. łączne kartki

Boston River

Boston River - Kartki zdobyte

Racing

Racing - Kartki zdobyte

Kartki
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Boston RiverRacing

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.19

Bardzo zła

Boston River

Boston River - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.11

Bardzo zła

Racing

Racing - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.11

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Boston River vs Racing — statystyki, typy i H2H — Copa Sudamericana, 05 marca 2026

Boston River podejmuje Racing w czwartek 5 marca w rozgrywkach Copa Sudamericana. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Racing zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Boston River i Racing zmierzyły się 16 razy: Boston River wygrał 7, Racing 7, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 38% spotkań między Boston River a Racing.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Copa Sudamericana.

Boston River vs Racing mają niski potencjał strzelecki?

Boston River vs Racing mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.94 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 38%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Boston River strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Racing strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Boston River vs Racing?

Boston River i Racing zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Boston River wygrał 7, Racing wygrał 7, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Racing 0-0 Boston River (13 września 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Boston River vs Racing?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (60%). Najlepszy typ na gole drużyny: Boston River poniżej 1.5 gola (73%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Copa Sudamericana.

Copa Sudamericana

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6330+512
2
6240+310
3
6420+614
4
6150+18
5
6411+613
6
6411+413
7
6510+1016
8
6312+210
9
6222-28
10
6312+410
11
6231+39
12
6312+710
13
623109
14
6321+511
15
6312+210
16
6141+27
17
6141+17
18
6222+28
19
6303+19
20
622208
21
6213-27
22
6231+19
23
6141+37
24
6123-65
25
6033-53
26
6033-63
27
6006-120
28
6024-72
29
6015-141
30
6213-37
31
6105-73
32
6132-46
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator