Racing
WDWDW
Racing
04.11.2018

3 - 0

Zakończony
Jonathan Fuentes
5.95
0.36

Statystyki meczu

RacingBoston River
5

Strzały celne

4
x
x
2

Rzuty rożne

5
x
x
1

Żółte kartki

4
x
x
0

Czerwone kartki

1
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Racing

Racing

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Boston River

Boston River

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

BOS i RCM strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Racing0.00Gole / Mecz
x

RCM U siebie

Boston River0.00Gole / Mecz
x

BOS Na wyjeździe

Strzelone na mecz
RacingRCM
Boston RiverBOS
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RCM i BOS.

Gole stracone przez drużynę

BOS i RCM tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Racing0.00Stracone / Mecz
x

RCM U siebie

Boston River0.00Stracone / Mecz
x

BOS Na wyjeździe

Stracone na mecz
RacingRCM
Boston RiverBOS
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RCM i BOS.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

RacingBoston River

Śr. łączne rzuty rożne

Racing

Racing - Rożne zdobyte

Boston River

Boston River - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RacingBoston River

Śr. łączne kartki

Racing

Racing - Kartki zdobyte

Boston River

Boston River - Kartki zdobyte

Kartki
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RacingBoston River

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.77

Bardzo zła

Racing

Racing - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Boston River

Boston River - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Racing vs Boston River — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 04 listopada 2018

Racing podejmuje Boston River w niedziela 4 listopada w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Boston River zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Racing i Boston River zmierzyły się 16 razy: Racing wygrał 7, Boston River 7, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 38% spotkań między Racing a Boston River.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Racing vs Boston River mają niski potencjał strzelecki?

Racing vs Boston River mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.94 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 38%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Racing strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Boston River strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Racing vs Boston River?

Racing i Boston River zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Racing wygrał 7, Boston River wygrał 7, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Boston River 2-1 Racing (06 maja 2018). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Racing vs Boston River?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (53%). Najlepszy typ na gole drużyny: Racing poniżej 1.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
141121+1835
2
6411+413
3
6510+1416
4
1100+23
5
141031+1533
6
6402+1012
7
14833+527
8
141031+1833
9
101001
10
6330+412
11
101001
12
7313-410
13
6231-49
14
14743+625
15
14833+1027
16
6222+18
17
1001-20
18
14644+422
19
7313010
20
14833+627
21
14644+122
22
6132-26
23
7304-29
24
14554+520
25
14545+419
26
7223-18
27
14644-222
28
6204-46
29
6114-54
30
14644+622
31
6123-45
32
14545+219
33
14464018
34
14536+818
35
6105-73
36
14527017
37
14464-118
38
14383-217
39
14455-417
40
14365-215
41
14437-615
42
14419-1613
43
14437-315
44
14239-109
45
14338-1312
46
14329-811
47
14149-147
48
14176-1210
49
14149-157
50
000000
51
000000
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator