Racing
WDWDW
Racing
04.02.2023

0 - 2

Zakończony
Daniel Rodríguez
5.45
0.25

Statystyki meczu

RacingBoston River
44%

Posiadanie piłki

56%
6

Strzały

10
x
x
1

Strzały celne

4
x
x
3

Rzuty rożne

4
x
x
9

Faule

12
x
x
1

Spalone

1
x
x
2

Żółte kartki

2
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Racing

Racing

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Boston River

Boston River

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

BOS i RCM strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Racing0.00Gole / Mecz
x

RCM U siebie

Boston River0.00Gole / Mecz
x

BOS Na wyjeździe

Strzelone na mecz
RacingRCM
Boston RiverBOS
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RCM i BOS.

Gole stracone przez drużynę

BOS i RCM tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Racing0.00Stracone / Mecz
x

RCM U siebie

Boston River0.00Stracone / Mecz
x

BOS Na wyjeździe

Stracone na mecz
RacingRCM
Boston RiverBOS
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RCM i BOS.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

RacingBoston River

Śr. łączne rzuty rożne

Racing

Racing - Rożne zdobyte

Boston River

Boston River - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RacingBoston River

Śr. łączne kartki

Racing

Racing - Kartki zdobyte

Boston River

Boston River - Kartki zdobyte

Kartki
RacingRCM
Boston RiverBOS
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RacingBoston River

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.47

Bardzo zła

Racing

Racing - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Boston River

Boston River - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Racing vs Boston River — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 04 lutego 2023

Racing podejmuje Boston River w sobota 4 lutego w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Boston River zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Racing i Boston River zmierzyły się 16 razy: Racing wygrał 7, Boston River 7, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 38% spotkań między Racing a Boston River.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Racing vs Boston River mają niski potencjał strzelecki?

Racing vs Boston River mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.94 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 38%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Racing strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Boston River strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Racing vs Boston River?

Racing i Boston River zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Racing wygrał 7, Boston River wygrał 7, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Racing 0-1 Boston River (22 listopada 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Racing vs Boston River?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (53%). Najlepszy typ na gole drużyny: Boston River poniżej 1.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7511+716
2
151122+1535
3
7421+614
4
151041+1434
5
7331+412
6
15852+1729
7
7331+212
8
15672+625
9
15744+325
10
7322+211
11
15672+1325
12
7322+411
13
15663+324
14
7313010
15
7313010
16
15672+325
17
7304+19
18
15654+523
19
7232+29
20
15645+122
21
15654+423
22
15636+621
23
7223-18
24
7232-29
25
15555-220
26
722308
27
15636+121
28
7124-65
29
7115-114
30
15555-520
31
7043-84
32
15627+120
33
15546-418
34
15474-219
35
15375-316
36
15546-519
37
15537-518
38
15357-916
39
15447-1016
40
15456-317
41
15366+115
42
15375-416
43
15366-315
44
15366-415
45
15438-815
46
15267-812
47
15339-1212
48
15348-613
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator