20.08.2023

1 - 0

Zakończony
Racing
Racing
WDWDW
José Burgos
5.88
0.13

Statystyki meczu

Boston RiverRacing
39%

Posiadanie piłki

61%
13

Strzały

12
x
x
5

Strzały celne

7
x
x
6

Rzuty rożne

10
x
x
19

Faule

16
x
x
0

Spalone

2
x
x
78%

Skuteczność podań

81%
x
x
5

Żółte kartki

3
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Boston River

Boston River

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Racing

Racing

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

RCM i BOS strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Boston River0.00Gole / Mecz
x

BOS U siebie

Racing0.00Gole / Mecz
x

RCM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Boston RiverBOS
RacingRCM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BOS i RCM.

Gole stracone przez drużynę

RCM i BOS tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Boston River0.00Stracone / Mecz
x

BOS U siebie

Racing0.00Stracone / Mecz
x

RCM Na wyjeździe

Stracone na mecz
Boston RiverBOS
RacingRCM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BOS i RCM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Boston RiverRacing

Śr. łączne rzuty rożne

Boston River

Boston River - Rożne zdobyte

Racing

Racing - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Boston RiverRacing

Śr. łączne kartki

Boston River

Boston River - Kartki zdobyte

Racing

Racing - Kartki zdobyte

Kartki
Boston RiverBOS
RacingRCM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Boston RiverRacing

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.47

Bardzo zła

Boston River

Boston River - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Racing

Racing - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Boston River vs Racing — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 20 sierpnia 2023

Boston River podejmuje Racing w niedziela 20 sierpnia w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Racing zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Boston River i Racing zmierzyły się 16 razy: Boston River wygrał 7, Racing 7, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 38% spotkań między Boston River a Racing.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Boston River vs Racing mają niski potencjał strzelecki?

Boston River vs Racing mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.94 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 38%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Boston River strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Racing strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Boston River vs Racing?

Boston River i Racing zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Boston River wygrał 7, Racing wygrał 7, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Racing 0-2 Boston River (04 lutego 2023). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Boston River vs Racing?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (60%). Najlepszy typ na gole drużyny: Boston River poniżej 1.5 gola (73%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7511+716
2
151122+1535
3
7421+614
4
151041+1434
5
7331+412
6
15852+1729
7
7331+212
8
15672+625
9
15744+325
10
7322+211
11
15672+1325
12
7322+411
13
15663+324
14
7313010
15
7313010
16
15672+325
17
7304+19
18
15654+523
19
7232+29
20
15645+122
21
15654+423
22
15636+621
23
7223-18
24
7232-29
25
15555-220
26
722308
27
15636+121
28
7124-65
29
7115-114
30
15555-520
31
7043-84
32
15627+120
33
15546-418
34
15474-219
35
15375-316
36
15546-519
37
15537-518
38
15357-916
39
15447-1016
40
15456-317
41
15366+115
42
15375-416
43
15366-315
44
15366-415
45
15438-815
46
15267-812
47
15339-1212
48
15348-613
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator