Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Burnley

Burnley

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Stoke City

Stoke City

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Burnley

Burnley

Burnley

7

Rozegrane mecze

Stoke City

4

Wygrane BUR

3

Remisy

0

Wygrane STK

Stoke City

Stoke City

Statystyki H2H

Śr. goli

1.29

7 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość0.29
x

Trend z ostatnich 5

+0.1 Wzrost

BTTS

29%

7 meczów

Gospodarz6/7
x
Gość2/7
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Stoke City i Burnley strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Burnley0.00Gole / Mecz
x

BUR U siebie

Stoke City0.00Gole / Mecz
x

STK Na wyjeździe

Strzelone na mecz
BurnleyBUR
Stoke CitySTK
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BUR i STK.

Gole stracone przez drużynę

Stoke City i Burnley tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Burnley0.00Stracone / Mecz
x

BUR U siebie

Stoke City0.00Stracone / Mecz
x

STK Na wyjeździe

Stracone na mecz
BurnleyBUR
Stoke CitySTK
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BUR i STK.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
BurnleyBUR
Stoke CitySTK
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
BurnleyBUR
Stoke CitySTK
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

BurnleyStoke City

Śr. łączne rzuty rożne

Burnley

Burnley - Rożne zdobyte

Stoke City

Stoke City - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
BurnleyBUR
Stoke CitySTK
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

BurnleyStoke City

Śr. łączne kartki

Burnley

Burnley - Kartki zdobyte

Stoke City

Stoke City - Kartki zdobyte

Kartki
BurnleyBUR
Stoke CitySTK
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

BurnleyStoke City

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 27.09

Bardzo zła

Burnley

Burnley - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Stoke City

Stoke City - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Burnley vs Stoke City Statystyki i H2H - Championship, 19 grudnia 2026

Burnley podejmuje Stoke City w sobota 19 grudnia w rozgrywkach Championship. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Stoke City zdobyli 13 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 7 spotkaniach Burnley i Stoke City zmierzyły się 7 razy: Burnley wygrał 4, Stoke City 0, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 29% spotkań między Burnley a Stoke City.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Championship.

Burnley vs Stoke City mają niski potencjał strzelecki?

Burnley vs Stoke City mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.29 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 29%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Burnley strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Stoke City strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Burnley vs Stoke City?

Burnley i Stoke City zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Burnley wygrał 4, Stoke City wygrał 0, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Burnley 0-0 Stoke City (01 stycznia 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Burnley vs Stoke City?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (86%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (57%). Najlepszy typ na gole drużyny: Stoke City poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Championship.

Tabela Championship

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
14842+1128
2
14833+827
3
14752+1326
4
14824+526
5
14824+526
6
14743+525
7
14842+1524
8
14653+1523
9
14644+322
10
14644+322
11
14563+521
12
14608+318
13
14536-118
14
14536-218
15
14536-318
16
14455-217
17
15528-917
18
14365-115
19
14437-1015
20
14428-1014
21
14356-1114
22
14176-810
23
15249-1610
24
141211-185
Mecze
Typy
Value Bets
Generator