Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Machida Zelvia

Machida Zelvia

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka

4

Rozegrane mecze

Machida Zelvia

0

Wygrane CER

1

Remisy

3

Wygrane MAZE

Machida Zelvia

Machida Zelvia

Statystyki H2H

Śr. goli

2.25

4 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość1.75
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

4 meczów

Gospodarz2/4
x
Gość3/4
x

Ost. 5: 2/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Machida Zelvia i Cerezo Osaka strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cerezo Osaka0.00Gole / Mecz
x

CER U siebie

Machida Zelvia0.00Gole / Mecz
x

MAZE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Cerezo OsakaCER
Machida ZelviaMAZE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CER i MAZE.

Gole stracone przez drużynę

Machida Zelvia i Cerezo Osaka tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cerezo Osaka0.00Stracone / Mecz
x

CER U siebie

Machida Zelvia0.00Stracone / Mecz
x

MAZE Na wyjeździe

Stracone na mecz
Cerezo OsakaCER
Machida ZelviaMAZE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CER i MAZE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Cerezo OsakaCER
Machida ZelviaMAZE
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Cerezo OsakaCER
Machida ZelviaMAZE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Cerezo OsakaMachida Zelvia

Śr. łączne rzuty rożne

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka - Rożne zdobyte

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Cerezo OsakaCER
Machida ZelviaMAZE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Cerezo OsakaMachida Zelvia

Śr. łączne kartki

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka - Kartki zdobyte

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Kartki zdobyte

Kartki
Cerezo OsakaCER
Machida ZelviaMAZE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Cerezo OsakaMachida Zelvia

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Bardzo zła

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Cerezo Osaka vs Machida Zelvia Statystyki i H2H - J1 League, 12 grudnia 2026

Cerezo Osaka podejmuje Machida Zelvia w sobota 12 grudnia w rozgrywkach J1 League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Machida Zelvia zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 4 spotkaniach Cerezo Osaka i Machida Zelvia zmierzyły się 4 razy: Cerezo Osaka wygrał 0, Machida Zelvia 3, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 75% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Cerezo Osaka a Machida Zelvia.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi J1 League.

Cerezo Osaka vs Machida Zelvia mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Cerezo Osaka vs Machida Zelvia mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.25 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 75% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Cerezo Osaka strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Machida Zelvia strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Cerezo Osaka vs Machida Zelvia?

Cerezo Osaka i Machida Zelvia zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Cerezo Osaka wygrał 0, Machida Zelvia wygrał 3, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 75% spotkań H2H. Ostatni mecz: Machida Zelvia 3-0 Cerezo Osaka (16 sierpnia 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Cerezo Osaka vs Machida Zelvia?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (75%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Cerezo Osaka poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi J1 League.

Tabela J1 League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Mecze
Typy
Value Bets
Generator