Gwangju
DWLWD
Gwangju
15.08.2026

1 - 2

Zakończony
Hyung-Jin Ko
2.93
0.08

Statystyki meczu

GwangjuPohang Steelers
57%

Posiadanie piłki

43%
25

Strzały

5
x
x
10

Strzały celne

3
x
x
4

Stworzone duże szanse

4
x
x
9

Rzuty rożne

1
x
x
13

Faule

3
x
x
0

Spalone

1
x
x
93%

Skuteczność podań

89%
x
x
2

Żółte kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

Pohang SteelersGwangju
2. połowa

90+7'

1-2
WandersonKi-jong Won 

86'

Si-woo JinMin-kwang Jeon 

86'

Jorge TeixeiraJakob Tranziska

84'

1-1
John IredaleWoo-jin Kim

82'

Adriel Ba LouaChang-moo Shin

82'

Jong-suk KimKyoung-rok Choi

82'

Chang-moo Shin

74'

Seung-un HaSung-yun Kwon

69'

Ki-jong Won Han-min Jung

68'

Je-ho YuLee Yong-Jick

68'

Woo-jin KimMin-seo Moon

60'

Chang-woo LeeSung-yueng Ki

53'

Lee Yong-Jick

46'

Min-jun KangSeo-woong Hwang
1. połowa

38'

0-1
Jakob TranziskaChan-yong Park

Typy na Gwangju vs Pohang Steelers

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

83

Premium feature

Kursy4.25% EV1.25
81

Premium feature

Kursy-3.61% EV1.19
80

Premium feature

Kursy18.40% EV1.48
68

Premium feature

Kursy9.48% EV1.61

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Gwangju

Gwangju

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Pohang Steelers

Pohang Steelers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Gwangju

Gwangju

Gwangju

24

Rozegrane mecze

Pohang Steelers

4

Wygrane GWAN

3

Remisy

17

Wygrane POH

Pohang Steelers

Pohang Steelers

Statystyki H2H

Śr. goli

2.71

24 meczów

Gospodarz0.92
x
Gość1.79
x

Trend z ostatnich 5

-0.9 Spadek

BTTS

46%

24 meczów

Gospodarz12/24
x
Gość22/24
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Widzisz 2 z 23 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Pohang Steelers i Gwangju strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Gwangju0.00Gole / Mecz
x

GWAN U siebie

Pohang Steelers0.00Gole / Mecz
x

POH Na wyjeździe

Strzelone na mecz
GwangjuGWAN
Pohang SteelersPOH
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GWAN i POH.

Gole stracone przez drużynę

Pohang Steelers i Gwangju tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Gwangju0.00Stracone / Mecz
x

GWAN U siebie

Pohang Steelers0.00Stracone / Mecz
x

POH Na wyjeździe

Stracone na mecz
GwangjuGWAN
Pohang SteelersPOH
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GWAN i POH.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
GwangjuGWAN
Pohang SteelersPOH
Średnia
Powyżej 0.5
88%
100%
94%
Powyżej 1.5
72%
86%
79%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
GwangjuGWAN
Pohang SteelersPOH
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

GwangjuPohang Steelers

Śr. łączne rzuty rożne

Gwangju

Gwangju - Rożne zdobyte

Pohang Steelers

Pohang Steelers - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
GwangjuGWAN
Pohang SteelersPOH
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GwangjuPohang Steelers

Śr. łączne kartki

Gwangju

Gwangju - Kartki zdobyte

Pohang Steelers

Pohang Steelers - Kartki zdobyte

Kartki
GwangjuGWAN
Pohang SteelersPOH
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GwangjuPohang Steelers

Śr. łączne strzały

23.70/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Gwangju

Gwangju - Strzały celne

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Pohang Steelers

Pohang Steelers - Strzały celne

2.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Gwangju vs Pohang Steelers Statystyki i H2H - K League 1, 15 sierpnia 2026

Gwangju podejmuje Pohang Steelers w sobota 15 sierpnia w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Pohang Steelers zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 24 spotkaniach Gwangju i Pohang Steelers zmierzyły się 24 razy: Gwangju wygrał 4, Pohang Steelers 17, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 46% ich meczów, a BTTS w 46% spotkań między Gwangju a Pohang Steelers. Gwangju strzelają średnio 0.50 gola na mecz, a Pohang Steelers 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Gwangju vs Pohang Steelers mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Gwangju vs Pohang Steelers mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.71 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 46% meczów, a BTTS w 46%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Gwangju strzelają średnio 0.50 gola i tracą 1.70 na mecz, a Pohang Steelers strzelają 1.10 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Gwangju vs Pohang Steelers?

Gwangju i Pohang Steelers zmierzyły się 24 razy we wszystkich rozgrywkach. Gwangju wygrał 4, Pohang Steelers wygrał 17, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 46% spotkań H2H. Ostatni mecz: Gwangju 0-3 Pohang Steelers (11 lipca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Gwangju vs Pohang Steelers?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (94%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (79%). Najlepszy typ na gole drużyny: Pohang Steelers powyżej 0.5 gola (74%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Gwangju Zwycięstwo

4.10

Pohang Steelers Zwycięstwo

2.04

Remis

3.30
94

Powyżej 0.5 Goli

1.10
79

Powyżej 1.5 Goli

1.48

Powyżej 2.5 Goli

2.52

Powyżej 3.5 Goli

5.00

Obie Drużyny Strzelą

2.15

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.83
Mecze
Typy
Value Bets
Generator