29.08.2026

1 - 2

Zakończony
Aviad Yahav-Hay Shiloach
4.42
0.16

Statystyki meczu

Hapoel Ramat GanHapoel Be'er Sheva
32%

Posiadanie piłki

68%
14

Strzały

20
x
x
6

Strzały celne

6
x
x
4

Stworzone duże szanse

1
x
x
6

Rzuty rożne

9
x
x
12

Faule

17
x
x
0

Spalone

1
x
x
73%

Skuteczność podań

88%
x
x
1

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Hapoel Be'er ShevaHapoel Ramat Gan
2. połowa

90+2'

Idan BaranesIdo Oli

90+2'

Eliel Peretz

90+1'

1-2
Eliel Peretz

85'

Marius Noubissi

83'

Matan Baltaxa

80'

Ofir DavidzadaPedro Amador

80'

Roy LevyAmit Ohana

76'

1-1
Matan Hozez

76'

Matan HozezDavid Asanka

76'

Getachew YabeloNoam Schwartz

68'

João VictorAmir Ganah

67'

Matan BaltaxaDjibril Diop

66'

Marius NoubissiMoshe Semel

66'

Guy Mizrahi

61'

0-1
Amit Ohana

59'

Yonas MaledeHamode Kanaan

46'

Christopher BonifaceMaxim Plakushchenko

Typy na Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Be'er Sheva

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy29.60% EV1.44
85

Premium feature

Kursy104.85% EV2.41

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

1

Rozegrane mecze

Hapoel Be'er Sheva

0

Wygrane HRG

0

Remisy

1

Wygrane HBS

Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

1 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 1/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

1/1

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan Poniżej 6.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

1/1

Hapoel Ramat Gan
Funkcja Premium

100%

1/1

Hapoel Be'er Sheva
Funkcja Premium

100%

1/1

1.08

Kursy

Hapoel Ramat Gan
Funkcja Premium

100%

1/1

Widzisz 2 z 55 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Hapoel Be'er Sheva i Hapoel Ramat Gan strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hapoel Ramat Gan0.00Gole / Mecz
x

HRG U siebie

Hapoel Be'er Sheva0.00Gole / Mecz
x

HBS Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hapoel Ramat GanHRG
Hapoel Be'er ShevaHBS
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez HRG i HBS.

Gole stracone przez drużynę

Hapoel Be'er Sheva i Hapoel Ramat Gan tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hapoel Ramat Gan0.00Stracone / Mecz
x

HRG U siebie

Hapoel Be'er Sheva0.00Stracone / Mecz
x

HBS Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hapoel Ramat GanHRG
Hapoel Be'er ShevaHBS
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez HRG i HBS.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hapoel Ramat GanHRG
Hapoel Be'er ShevaHBS
Średnia
Powyżej 0.5
84%
100%
92%
Powyżej 1.5
59%
89%
74%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hapoel Ramat GanHRG
Hapoel Be'er ShevaHBS
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hapoel Ramat GanHapoel Be'er Sheva

Śr. łączne rzuty rożne

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan - Rożne zdobyte

Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hapoel Ramat GanHRG
Hapoel Be'er ShevaHBS
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hapoel Ramat GanHapoel Be'er Sheva

Śr. łączne kartki

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan - Kartki zdobyte

Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva - Kartki zdobyte

Kartki
Hapoel Ramat GanHRG
Hapoel Be'er ShevaHBS
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hapoel Ramat GanHapoel Be'er Sheva

Śr. łączne strzały

15.60/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Bardzo zła

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan - Strzały celne

0.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva - Strzały celne

5.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Be'er Sheva Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 29 sierpnia 2026

Hapoel Ramat Gan podejmuje Hapoel Be'er Sheva w sobota 29 sierpnia w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Hapoel Be'er Sheva zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Hapoel Ramat Gan i Hapoel Be'er Sheva zmierzyły się 1 raz: Hapoel Ramat Gan wygrał 0, Hapoel Be'er Sheva 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Hapoel Ramat Gan a Hapoel Be'er Sheva. Hapoel Ramat Gan strzelają średnio 0.20 gola na mecz, a Hapoel Be'er Sheva 2.00.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Be'er Sheva mają wysoki potencjał strzelecki?

Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Be'er Sheva mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hapoel Ramat Gan strzelają średnio 0.20 gola i tracą 0.40 na mecz, a Hapoel Be'er Sheva strzelają 2.00 i tracą 1.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Be'er Sheva?

Hapoel Ramat Gan i Hapoel Be'er Sheva zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Hapoel Ramat Gan wygrał 0, Hapoel Be'er Sheva wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Be'er Sheva?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (92%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (74%). Najlepszy typ na gole drużyny: Hapoel Be'er Sheva powyżej 0.5 gola (97%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Hapoel Ramat Gan Zwycięstwo

6.66

Hapoel Be'er Sheva Zwycięstwo

1.51

Remis

4.45
92

Powyżej 0.5 Goli

1.03
74

Powyżej 1.5 Goli

1.25

Powyżej 2.5 Goli

1.81

Powyżej 3.5 Goli

2.95

Obie Drużyny Strzelą

1.94

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.53
Mecze
Typy
Value Bets
Generator