14.09.2026

2 - 0

Zakończony
Snir Levi
5.14
0.16

Statystyki meczu

Hapoel Ramat GanMaccabi Netanya
39%

Posiadanie piłki

61%
12

Strzały

22
x
x
3

Strzały celne

7
x
x
2

Stworzone duże szanse

3
x
x
3

Rzuty rożne

9
x
x
7

Faule

16
x
x
0

Spalone

1
x
x
83%

Skuteczność podań

89%
x
x
2

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Maccabi NetanyaHapoel Ramat Gan
2. połowa

90+4'

Tamir Glazer

90+2'

Bakary Konaté

89'

Grigoriy Morozov

87'

Idan BaranesLuan Campos

87'

Noam SchwartzIdo Oli

81'

Liam CohenOz Bilu

80'

Karem JaberAlon Azugi

75'

Tamir GlazerGoni Naor

70'

Dor Hugi

69'

Aleksei TalpaNadav Niddam

68'

Grigoriy MorozovAmit Cohen

68'

Daniel TishlerFard Ibrahim

66'

Matan HozezMarius Noubissi

46'

Dor HugiDolev Haziza
1. połowa

44'

Ido Oli

35'

2-0
Luan CamposDavid Asanka

16'

1-0
Marius NoubissiIdo Oli

Typy na Hapoel Ramat Gan vs Maccabi Netanya

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

75

Premium feature

Kursy31.25% EV1.75

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

1

Rozegrane mecze

Maccabi Netanya

1

Wygrane HRG

0

Remisy

0

Wygrane MNE

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

1 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość0.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

0%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość0/1
x

Ost. 5: 0/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan Poniżej 6.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

1/1

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan Poniżej 6.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

1/1

Hapoel Ramat Gan
Funkcja Premium

100%

1/1

Hapoel Ramat GanMaccabi Netanya
Funkcja Premium

100%

1/1

1.18

Kursy

Hapoel Ramat Gan
Funkcja Premium

100%

1/1

Widzisz 2 z 54 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Maccabi Netanya i Hapoel Ramat Gan strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hapoel Ramat Gan0.00Gole / Mecz
x

HRG U siebie

Maccabi Netanya0.00Gole / Mecz
x

MNE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hapoel Ramat GanHRG
Maccabi NetanyaMNE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez HRG i MNE.

Gole stracone przez drużynę

Maccabi Netanya i Hapoel Ramat Gan tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hapoel Ramat Gan0.00Stracone / Mecz
x

HRG U siebie

Maccabi Netanya0.00Stracone / Mecz
x

MNE Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hapoel Ramat GanHRG
Maccabi NetanyaMNE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez HRG i MNE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hapoel Ramat GanHRG
Maccabi NetanyaMNE
Średnia
Powyżej 0.5
84%
96%
90%
Powyżej 1.5
63%
82%
73%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hapoel Ramat GanHRG
Maccabi NetanyaMNE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hapoel Ramat GanMaccabi Netanya

Śr. łączne rzuty rożne

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan - Rożne zdobyte

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hapoel Ramat GanHRG
Maccabi NetanyaMNE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hapoel Ramat GanMaccabi Netanya

Śr. łączne kartki

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan - Kartki zdobyte

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya - Kartki zdobyte

Kartki
Hapoel Ramat GanHRG
Maccabi NetanyaMNE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hapoel Ramat GanMaccabi Netanya

Śr. łączne strzały

21.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Bardzo zła

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan - Strzały celne

1.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hapoel Ramat Gan vs Maccabi Netanya Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 14 września 2026

Hapoel Ramat Gan podejmuje Maccabi Netanya w poniedziałek 14 września w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Maccabi Netanya zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 1 spotkaniach Hapoel Ramat Gan i Maccabi Netanya zmierzyły się 1 raz: Hapoel Ramat Gan wygrał 1, Maccabi Netanya 0, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 0% spotkań między Hapoel Ramat Gan a Maccabi Netanya. Hapoel Ramat Gan strzelają średnio 0.40 gola na mecz, a Maccabi Netanya 1.70.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Hapoel Ramat Gan vs Maccabi Netanya mają niski potencjał strzelecki?

Hapoel Ramat Gan vs Maccabi Netanya mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hapoel Ramat Gan strzelają średnio 0.40 gola i tracą 0.80 na mecz, a Maccabi Netanya strzelają 1.70 i tracą 1.10. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hapoel Ramat Gan vs Maccabi Netanya?

Hapoel Ramat Gan i Maccabi Netanya zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Hapoel Ramat Gan wygrał 1, Maccabi Netanya wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hapoel Ramat Gan vs Maccabi Netanya?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (90%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (73%). Najlepszy typ na gole drużyny: Maccabi Netanya powyżej 0.5 gola (73%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Hapoel Ramat Gan Zwycięstwo

4.70

Maccabi Netanya Zwycięstwo

1.64

Remis

4.34
90

Powyżej 0.5 Goli

1.02
73

Powyżej 1.5 Goli

1.16

Powyżej 2.5 Goli

1.53

Powyżej 3.5 Goli

2.29

Obie Drużyny Strzelą

1.57

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.71
Mecze
Typy
Value Bets
Generator