Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Incheon United

Incheon United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Gangwon

Gangwon

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Incheon United

Incheon United

Incheon United

30

Rozegrane mecze

Gangwon

7

Wygrane INC

8

Remisy

15

Wygrane GAN

Gangwon

Gangwon

Statystyki H2H

Śr. goli

2.63

30 meczów

Gospodarz1.03
x
Gość1.60
x

Trend z ostatnich 5

-1.0 Spadek

BTTS

53%

30 meczów

Gospodarz20/30
x
Gość24/30
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Gangwon i Incheon United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Incheon United0.00Gole / Mecz
x

INC U siebie

Gangwon0.00Gole / Mecz
x

GAN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Incheon UnitedINC
GangwonGAN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez INC i GAN.

Gole stracone przez drużynę

Gangwon i Incheon United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Incheon United0.00Stracone / Mecz
x

INC U siebie

Gangwon0.00Stracone / Mecz
x

GAN Na wyjeździe

Stracone na mecz
Incheon UnitedINC
GangwonGAN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez INC i GAN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Incheon UnitedINC
GangwonGAN
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Incheon UnitedINC
GangwonGAN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Incheon UnitedGangwon

Śr. łączne rzuty rożne

Incheon United

Incheon United - Rożne zdobyte

Gangwon

Gangwon - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Incheon UnitedINC
GangwonGAN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Incheon UnitedGangwon

Śr. łączne kartki

Incheon United

Incheon United - Kartki zdobyte

Gangwon

Gangwon - Kartki zdobyte

Kartki
Incheon UnitedINC
GangwonGAN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Incheon UnitedGangwon

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Bardzo zła

Incheon United

Incheon United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Gangwon

Gangwon - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Incheon United vs Gangwon Statystyki i H2H - K League 1, 29 listopada 2026

Incheon United podejmuje Gangwon w niedziela 29 listopada w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Gangwon zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 30 spotkaniach Incheon United i Gangwon zmierzyły się 30 razy: Incheon United wygrał 7, Gangwon 15, przy 8 remisów. Over 2.5 padło w 43% ich meczów, a BTTS w 53% spotkań między Incheon United a Gangwon.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Incheon United vs Gangwon mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Incheon United vs Gangwon mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.63 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 43% meczów, a BTTS w 53%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Incheon United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Gangwon strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Incheon United vs Gangwon?

Incheon United i Gangwon zmierzyły się 30 razy we wszystkich rozgrywkach. Incheon United wygrał 7, Gangwon wygrał 15, a 8 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 43% spotkań H2H. Ostatni mecz: Gangwon 1-1 Incheon United (18 października 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Incheon United vs Gangwon?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Incheon United poniżej 1.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Mecze
Typy
Value Bets
Generator