29.08.2026

2 - 0

Zakończony
Dekel Tzino
4.73
0.16

Statystyki meczu

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias
58%

Posiadanie piłki

42%
14

Strzały

14
x
x
6

Strzały celne

3
x
x
2

Stworzone duże szanse

0
x
x
3

Rzuty rożne

4
x
x
21

Faule

10
x
x
1

Spalone

0
x
x
86%

Skuteczność podań

79%
x
x
3

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

Ironi TiberiasIroni Kiryat Shmona
2. połowa

90'

Alex Sola

78'

Mor Siman TovRüfat Abdullazada

76'

Nehoray ChenZiv Morgan

76'

Yarin SwisaGal Gabi Maatuk

73'

Niv GabayAmadou Sagna

72'

2-0
Rüfat Abdullazada

68'

Gal Gabi Maatuk

64'

Rüfat Abdullazada

63'

Bar CohenAriel Cohen

59'

Ofir BenbenishtiTalles Costa

59'

Shay Refael SabahItzik Sholmyster

46'

Itamar ShviroSamir Farhud
1. połowa

44'

Ondrej Baco

40'

Eden ShamirDaniel Joulani

33'

Talles Costa

31'

1-0
Amadou SagnaShay Ben David

Typy na Ironi Kiryat Shmona vs Ironi Tiberias

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

98

Premium feature

Kursy17.60% EV1.20
83

Premium feature

Kursy7.90% EV1.30
79

Premium feature

Kursy9.02% EV1.38
75

Premium feature

Kursy-9.25% EV1.21

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona

7

Rozegrane mecze

Ironi Tiberias

3

Wygrane IRO

1

Remisy

3

Wygrane Iro

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

7 meczów

Gospodarz1.43
x
Gość1.57
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

43%

7 meczów

Gospodarz5/7
x
Gość5/7
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias

Powyżej 0.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

7/7

1.06

Kursy

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias

Powyżej 1.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

7/7

1.30

Kursy

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias
Funkcja Premium

100%

7/7

1.38

Kursy

Ironi Tiberias
Funkcja Premium

86%

6/7

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias
Funkcja Premium

86%

6/7

Widzisz 2 z 19 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Ironi Tiberias i Ironi Kiryat Shmona strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ironi Kiryat Shmona0.00Gole / Mecz
x

IRO U siebie

Ironi Tiberias0.00Gole / Mecz
x

Iro Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Ironi TiberiasIro
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez IRO i Iro.

Gole stracone przez drużynę

Ironi Tiberias i Ironi Kiryat Shmona tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ironi Kiryat Shmona0.00Stracone / Mecz
x

IRO U siebie

Ironi Tiberias0.00Stracone / Mecz
x

Iro Na wyjeździe

Stracone na mecz
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Ironi TiberiasIro
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez IRO i Iro.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Ironi TiberiasIro
Średnia
Powyżej 0.5
100%
86%
93%
Powyżej 1.5
88%
78%
83%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Ironi TiberiasIro
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias

Śr. łączne rzuty rożne

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona - Rożne zdobyte

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Ironi TiberiasIro
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias

Śr. łączne kartki

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona - Kartki zdobyte

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias - Kartki zdobyte

Kartki
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Ironi TiberiasIro
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Ironi Kiryat ShmonaIroni Tiberias

Śr. łączne strzały

28.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias - Strzały celne

3.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Ironi Kiryat Shmona vs Ironi Tiberias Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 29 sierpnia 2026

Ironi Kiryat Shmona podejmuje Ironi Tiberias w sobota 29 sierpnia w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Ironi Tiberias zdobyli zaledwie 2 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 7 spotkaniach Ironi Kiryat Shmona i Ironi Tiberias zmierzyły się 7 razy: Ironi Kiryat Shmona wygrał 3, Ironi Tiberias 3, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 43% ich meczów, a BTTS w 43% spotkań między Ironi Kiryat Shmona a Ironi Tiberias. Ironi Kiryat Shmona strzelają średnio 1.70 gola na mecz, a Ironi Tiberias 1.40.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Ironi Kiryat Shmona vs Ironi Tiberias mają wysoki potencjał strzelecki?

Ironi Kiryat Shmona vs Ironi Tiberias mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 43% meczów, a BTTS w 43%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Ironi Kiryat Shmona strzelają średnio 1.70 gola i tracą 1.30 na mecz, a Ironi Tiberias strzelają 1.40 i tracą 0.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Ironi Kiryat Shmona vs Ironi Tiberias?

Ironi Kiryat Shmona i Ironi Tiberias zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Ironi Kiryat Shmona wygrał 3, Ironi Tiberias wygrał 3, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 43% spotkań H2H. Ostatni mecz: Ironi Tiberias 2-0 Ironi Kiryat Shmona (26 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Ironi Kiryat Shmona vs Ironi Tiberias?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (83%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ironi Kiryat Shmona powyżej 0.5 gola (98%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Ironi Kiryat Shmona Zwycięstwo

1.98

Ironi Tiberias Zwycięstwo

3.73

Remis

3.60
93

Powyżej 0.5 Goli

1.06
83

Powyżej 1.5 Goli

1.30

Powyżej 2.5 Goli

1.95

Powyżej 3.5 Goli

3.40

Obie Drużyny Strzelą

1.80

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.62
Mecze
Typy
Value Bets
Generator