Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Kyoto Sanga

Kyoto Sanga

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Urawa Reds

Urawa Reds

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Kyoto Sanga

Kyoto Sanga

Kyoto Sanga

8

Rozegrane mecze

Urawa Reds

1

Wygrane Kyo

4

Remisy

3

Wygrane URA

Urawa Reds

Urawa Reds

Statystyki H2H

Śr. goli

1.88

8 meczów

Gospodarz0.63
x
Gość1.25
x

Trend z ostatnich 5

-0.3 Spadek

BTTS

38%

8 meczów

Gospodarz4/8
x
Gość5/8
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Urawa Reds i Kyoto Sanga strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Kyoto Sanga0.00Gole / Mecz
x

Kyo U siebie

Urawa Reds0.00Gole / Mecz
x

URA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Kyoto SangaKyo
Urawa RedsURA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Kyo i URA.

Gole stracone przez drużynę

Urawa Reds i Kyoto Sanga tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Kyoto Sanga0.00Stracone / Mecz
x

Kyo U siebie

Urawa Reds0.00Stracone / Mecz
x

URA Na wyjeździe

Stracone na mecz
Kyoto SangaKyo
Urawa RedsURA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Kyo i URA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Kyoto SangaKyo
Urawa RedsURA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Kyoto SangaKyo
Urawa RedsURA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Kyoto SangaUrawa Reds

Śr. łączne rzuty rożne

Kyoto Sanga

Kyoto Sanga - Rożne zdobyte

Urawa Reds

Urawa Reds - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Kyoto SangaKyo
Urawa RedsURA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Kyoto SangaUrawa Reds

Śr. łączne kartki

Kyoto Sanga

Kyoto Sanga - Kartki zdobyte

Urawa Reds

Urawa Reds - Kartki zdobyte

Kartki
Kyoto SangaKyo
Urawa RedsURA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Kyoto SangaUrawa Reds

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Bardzo zła

Kyoto Sanga

Kyoto Sanga - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Urawa Reds

Urawa Reds - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Kyoto Sanga vs Urawa Reds Statystyki i H2H - J1 League, 21 listopada 2026

Kyoto Sanga podejmuje Urawa Reds w sobota 21 listopada w rozgrywkach J1 League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Urawa Reds zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 8 spotkaniach Kyoto Sanga i Urawa Reds zmierzyły się 8 razy: Kyoto Sanga wygrał 1, Urawa Reds 3, przy 4 remisy. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 38% spotkań między Kyoto Sanga a Urawa Reds.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi J1 League.

Kyoto Sanga vs Urawa Reds mają niski potencjał strzelecki?

Kyoto Sanga vs Urawa Reds mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.88 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 38%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Kyoto Sanga strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Urawa Reds strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Kyoto Sanga vs Urawa Reds?

Kyoto Sanga i Urawa Reds zmierzyły się 8 razy we wszystkich rozgrywkach. Kyoto Sanga wygrał 1, Urawa Reds wygrał 3, a 4 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Urawa Reds 2-1 Kyoto Sanga (16 kwietnia 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Kyoto Sanga vs Urawa Reds?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (75%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (63%). Najlepszy typ na gole drużyny: Kyoto Sanga poniżej 1.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi J1 League.

Tabela J1 League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Mecze
Typy
Value Bets
Generator