05.09.2026

2 - 1

Zakończony
Aviad Yahav-Hay Shiloach
4.42
0.16

Statystyki meczu

Maccabi HaifaHapoel Petah Tikva
57%

Posiadanie piłki

43%
15

Strzały

14
x
x
3

Strzały celne

2
x
x
3

Stworzone duże szanse

1
x
x
4

Rzuty rożne

4
x
x
13

Faule

13
x
x
2

Spalone

2
x
x
86%

Skuteczność podań

78%
x
x
2

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Hapoel Petah TikvaMaccabi Haifa
2. połowa

87'

Edmond AsanteClé

87'

Itay EhudYazen Nassar

85'

2-1
BruninhoSilva Kani

84'

Guy MelamedAli Mohamed

84'

Noam SztejfmanPedrão

79'

Harel ShalomDiego Arroyo

78'

1-1
Boni AmianClé

75'

Ethane Azoulay

70'

Navot Ratner

66'

Silva KaniAndrija Novakovich

66'

Navot RatnerKenny Saief

64'

Roee DavidTomer Altman

64'

Shavit MazalFranck Rivollier

55'

1-0
Andrija NovakovichBruninho

46'

Tomer Altman
1. połowa

22'

Iyad KhalailiJelle Bataille

Typy na Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

83

Premium feature

Kursy28.65% EV1.55
75

Premium feature

Kursy-3.25% EV1.29

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

7

Rozegrane mecze

Hapoel Petah Tikva

3

Wygrane MHA

3

Remisy

1

Wygrane Hap

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva

Statystyki H2H

Śr. goli

2.29

7 meczów

Gospodarz1.29
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

-0.5 Spadek

BTTS

71%

7 meczów

Gospodarz5/7
x
Gość6/7
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva Poniżej 6.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

7/7

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

7/7

Maccabi HaifaHapoel Petah Tikva
Funkcja Premium

100%

7/7

1.17

Kursy

Maccabi HaifaHapoel Petah Tikva
Funkcja Premium

100%

7/7

1.24

Kursy

Maccabi Haifa
Funkcja Premium

100%

7/7

Widzisz 2 z 18 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Hapoel Petah Tikva i Maccabi Haifa strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Haifa0.00Gole / Mecz
x

MHA U siebie

Hapoel Petah Tikva0.00Gole / Mecz
x

Hap Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Maccabi HaifaMHA
Hapoel Petah TikvaHap
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MHA i Hap.

Gole stracone przez drużynę

Hapoel Petah Tikva i Maccabi Haifa tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Haifa0.00Stracone / Mecz
x

MHA U siebie

Hapoel Petah Tikva0.00Stracone / Mecz
x

Hap Na wyjeździe

Stracone na mecz
Maccabi HaifaMHA
Hapoel Petah TikvaHap
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MHA i Hap.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Maccabi HaifaMHA
Hapoel Petah TikvaHap
Średnia
Powyżej 0.5
100%
96%
98%
Powyżej 1.5
84%
61%
73%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Maccabi HaifaMHA
Hapoel Petah TikvaHap
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Maccabi HaifaHapoel Petah Tikva

Śr. łączne rzuty rożne

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa - Rożne zdobyte

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Maccabi HaifaMHA
Hapoel Petah TikvaHap
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi HaifaHapoel Petah Tikva

Śr. łączne kartki

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa - Kartki zdobyte

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva - Kartki zdobyte

Kartki
Maccabi HaifaMHA
Hapoel Petah TikvaHap
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi HaifaHapoel Petah Tikva

Śr. łączne strzały

28.65/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa - Strzały celne

4.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva - Strzały celne

2.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 05 września 2026

Maccabi Haifa podejmuje Hapoel Petah Tikva w sobota 5 września w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Hapoel Petah Tikva zdobyli zaledwie 1 punkt w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 7 spotkaniach Maccabi Haifa i Hapoel Petah Tikva zmierzyły się 7 razy: Maccabi Haifa wygrał 3, Hapoel Petah Tikva 1, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 71% spotkań między Maccabi Haifa a Hapoel Petah Tikva. Maccabi Haifa strzelają średnio 2.00 gola na mecz, a Hapoel Petah Tikva 0.80.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.29 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 71%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Maccabi Haifa strzelają średnio 2.00 gola i tracą 1.40 na mecz, a Hapoel Petah Tikva strzelają 0.80 i tracą 1.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva?

Maccabi Haifa i Hapoel Petah Tikva zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Maccabi Haifa wygrał 3, Hapoel Petah Tikva wygrał 1, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: Maccabi Haifa 1-1 Hapoel Petah Tikva (16 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Maccabi Haifa vs Hapoel Petah Tikva?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (73%). Najlepszy typ na gole drużyny: Hapoel Petah Tikva poniżej 1.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Maccabi Haifa Zwycięstwo

1.50

Hapoel Petah Tikva Zwycięstwo

5.99

Remis

4.51
98

Powyżej 0.5 Goli

1.02
73

Powyżej 1.5 Goli

1.17

Powyżej 2.5 Goli

1.57

Powyżej 3.5 Goli

2.37

Obie Drużyny Strzelą

1.66

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.53
Mecze
Typy
Value Bets
Generator