07.09.2026

1 - 1

Zakończony
Dekel Tzino
4.73
0.16

Statystyki meczu

Maccabi NetanyaHapoel Haifa
55%

Posiadanie piłki

45%
14

Strzały

18
x
x
6

Strzały celne

6
x
x
3

Stworzone duże szanse

4
x
x
8

Rzuty rożne

4
x
x
13

Faule

6
x
x
2

Spalone

1
x
x
87%

Skuteczność podań

86%
x
x
2

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Hapoel HaifaMaccabi Netanya
2. połowa

90'

Israel Saly FahimaLiran Rotman

84'

Cheickna DiakitéYaad Gonen

84'

Omri ShamirAziz Ouattara

73'

Aleksei TalpaOz Bilu

73'

Basam ZaaruraNadav Niddam

70'

Willy AgadaAlon Turgeman

69'

Waheb HabiballahShai Elias

52'

1-1
Matheus Davó

46'

Alon AzugiAmit Cohen

46'

Dor HugiMaor Levi
1. połowa

37'

Ronny Levi

28'

Maor Levi

21'

Amit Cohen

17'

0-1
Alon TurgemanLiran Rotman

12'

Shai Elias

Typy na Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

85

Premium feature

Kursy26.65% EV1.49
71

Premium feature

Kursy-13.38% EV1.22

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya

25

Rozegrane mecze

Hapoel Haifa

9

Wygrane MNE

10

Remisy

6

Wygrane HAP

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa

Statystyki H2H

Śr. goli

2.32

25 meczów

Gospodarz1.16
x
Gość1.16
x

Trend z ostatnich 5

+0.3 Wzrost

BTTS

52%

25 meczów

Gospodarz17/25
x
Gość16/25
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Hapoel Haifa
Funkcja Premium

92%

23/25

Maccabi Netanya
Funkcja Premium

92%

23/25

Maccabi Netanya
Funkcja Premium

92%

23/25

Widzisz 2 z 24 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Hapoel Haifa i Maccabi Netanya strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Netanya0.00Gole / Mecz
x

MNE U siebie

Hapoel Haifa0.00Gole / Mecz
x

HAP Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Maccabi NetanyaMNE
Hapoel HaifaHAP
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MNE i HAP.

Gole stracone przez drużynę

Hapoel Haifa i Maccabi Netanya tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Netanya0.00Stracone / Mecz
x

MNE U siebie

Hapoel Haifa0.00Stracone / Mecz
x

HAP Na wyjeździe

Stracone na mecz
Maccabi NetanyaMNE
Hapoel HaifaHAP
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MNE i HAP.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Maccabi NetanyaMNE
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Powyżej 0.5
81%
72%
77%
Powyżej 1.5
67%
60%
64%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Maccabi NetanyaMNE
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Maccabi NetanyaHapoel Haifa

Śr. łączne rzuty rożne

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya - Rożne zdobyte

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Maccabi NetanyaMNE
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi NetanyaHapoel Haifa

Śr. łączne kartki

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya - Kartki zdobyte

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa - Kartki zdobyte

Kartki
Maccabi NetanyaMNE
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi NetanyaHapoel Haifa

Śr. łączne strzały

27.25/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Maccabi Netanya

Maccabi Netanya - Strzały celne

4.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa - Strzały celne

4.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 07 września 2026

Maccabi Netanya podejmuje Hapoel Haifa w poniedziałek 7 września w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Hapoel Haifa zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 25 spotkaniach Maccabi Netanya i Hapoel Haifa zmierzyły się 25 razy: Maccabi Netanya wygrał 9, Hapoel Haifa 6, przy 10 remisów. Over 2.5 padło w 44% ich meczów, a BTTS w 52% spotkań między Maccabi Netanya a Hapoel Haifa. Maccabi Netanya strzelają średnio 1.90 gola na mecz, a Hapoel Haifa 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.32 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 44% meczów, a BTTS w 52%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Maccabi Netanya strzelają średnio 1.90 gola i tracą 1.00 na mecz, a Hapoel Haifa strzelają 1.10 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa?

Maccabi Netanya i Hapoel Haifa zmierzyły się 25 razy we wszystkich rozgrywkach. Maccabi Netanya wygrał 9, Hapoel Haifa wygrał 6, a 10 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 44% spotkań H2H. Ostatni mecz: Maccabi Netanya 1-1 Hapoel Haifa (13 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (77%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (64%). Najlepszy typ na gole drużyny: Maccabi Netanya powyżej 0.5 gola (78%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Maccabi Netanya Zwycięstwo

1.99

Hapoel Haifa Zwycięstwo

4.03

Remis

3.70
77

Powyżej 0.5 Goli

1.03
64

Powyżej 1.5 Goli

1.20

Powyżej 2.5 Goli

1.68

Powyżej 3.5 Goli

2.63

Obie Drużyny Strzelą

1.61

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.61
Mecze
Typy
Value Bets
Generator