19.09.2026

2 - 4

Zakończony
Omer Biran
5.13
0.38

Statystyki meczu

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem
64%

Posiadanie piłki

36%
20

Strzały

16
x
x
9

Strzały celne

8
x
x
4

Stworzone duże szanse

4
x
x
8

Rzuty rożne

2
x
x
8

Faule

14
x
x
2

Spalone

2
x
x
1

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Hapoel JerusalemMaccabi Petah Tikva
2. połowa

86'

Ofek Nadir

85'

Christ Tiéhi

84'

Ariel LugassyAviv Salem

75'

Omer Agvadish

74'

Eyal Einbrom

72'

Itay BaruchBashar Abdach

72'

Sharani ZuberuLi On Mizrahi

65'

Ofek NadirNadim Vrasana

56'

Ohad AlmagorSani Abdulsalam

55'

2-4
Nadim Vrasana

54'

2-3
Liran Hazan

46'

Omer AbuhavIlay Madmon

46'

Eyal EinbromYoav Koren

46'

Marko RakonjacIbrahima Soumah

46'

Eloge YaoGuy Deznet
1. połowa

42'

1-3
José CortésLiran Hazan

34'

0-2
Andrew IdokoIlay Madmon

34'

0-3
Nadim VrasanaChrist Tiéhi

6'

0-1
Nadim Vrasana

Typy na Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Jerusalem

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

87

Premium feature

Kursy7.01% EV1.23
79

Premium feature

Kursy1.12% EV1.28
77

Premium feature

Kursy10.88% EV1.44
72

Premium feature

Kursy-5.68% EV1.31

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

10

Rozegrane mecze

Hapoel Jerusalem

2

Wygrane MPT

2

Remisy

6

Wygrane Hap

Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem

Statystyki H2H

Śr. goli

2.70

10 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.70
x

Trend z ostatnich 5

+0.3 Wzrost

BTTS

50%

10 meczów

Gospodarz6/10
x
Gość8/10
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

10/10

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

10/10

Maccabi Petah Tikva
Funkcja Premium

90%

9/10

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem
Funkcja Premium

90%

9/10

1.08

Kursy

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem
Funkcja Premium

90%

9/10

1.07

Kursy

Widzisz 2 z 23 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Hapoel Jerusalem i Maccabi Petah Tikva strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Petah Tikva0.00Gole / Mecz
x

MPT U siebie

Hapoel Jerusalem0.00Gole / Mecz
x

Hap Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Maccabi Petah TikvaMPT
Hapoel JerusalemHap
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MPT i Hap.

Gole stracone przez drużynę

Hapoel Jerusalem i Maccabi Petah Tikva tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Petah Tikva0.00Stracone / Mecz
x

MPT U siebie

Hapoel Jerusalem0.00Stracone / Mecz
x

Hap Na wyjeździe

Stracone na mecz
Maccabi Petah TikvaMPT
Hapoel JerusalemHap
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MPT i Hap.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Maccabi Petah TikvaMPT
Hapoel JerusalemHap
Średnia
Powyżej 0.5
91%
92%
92%
Powyżej 1.5
87%
36%
62%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Maccabi Petah TikvaMPT
Hapoel JerusalemHap
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem

Śr. łączne rzuty rożne

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Rożne zdobyte

Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Maccabi Petah TikvaMPT
Hapoel JerusalemHap
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem

Śr. łączne kartki

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Kartki zdobyte

Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem - Kartki zdobyte

Kartki
Maccabi Petah TikvaMPT
Hapoel JerusalemHap
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi Petah TikvaHapoel Jerusalem

Śr. łączne strzały

26.65/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Strzały celne

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Jerusalem Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 19 września 2026

Maccabi Petah Tikva podejmuje Hapoel Jerusalem w sobota 19 września w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Hapoel Jerusalem zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 10 spotkaniach Maccabi Petah Tikva i Hapoel Jerusalem zmierzyły się 10 razy: Maccabi Petah Tikva wygrał 2, Hapoel Jerusalem 6, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Maccabi Petah Tikva a Hapoel Jerusalem. Maccabi Petah Tikva strzelają średnio 1.20 gola na mecz, a Hapoel Jerusalem 1.50.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Jerusalem mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Jerusalem mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.70 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Maccabi Petah Tikva strzelają średnio 1.20 gola i tracą 1.40 na mecz, a Hapoel Jerusalem strzelają 1.50 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Jerusalem?

Maccabi Petah Tikva i Hapoel Jerusalem zmierzyły się 10 razy we wszystkich rozgrywkach. Maccabi Petah Tikva wygrał 2, Hapoel Jerusalem wygrał 6, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Hapoel Jerusalem 0-0 Maccabi Petah Tikva (26 kwietnia 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Jerusalem?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (92%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (62%). Najlepszy typ na gole drużyny: Maccabi Petah Tikva powyżej 0.5 gola (87%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Maccabi Petah Tikva Zwycięstwo

2.30

Hapoel Jerusalem Zwycięstwo

3.52

Remis

3.30
92

Powyżej 0.5 Goli

1.07
62

Powyżej 1.5 Goli

1.36

Powyżej 2.5 Goli

2.15

Powyżej 3.5 Goli

4.10

Obie Drużyny Strzelą

1.91

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.70
Mecze
Typy
Value Bets
Generator