05.09.2026

1 - 2

Zakończony
Yoni Klez
4.5
0.13

Statystyki meczu

Maccabi Petah TikvaIroni Tiberias
68%

Posiadanie piłki

32%
32

Strzały

12
x
x
10

Strzały celne

3
x
x
3

Stworzone duże szanse

3
x
x
11

Rzuty rożne

2
x
x
5

Faule

6
x
x
90%

Skuteczność podań

72%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Ironi TiberiasMaccabi Petah Tikva
2. połowa

90+1'

Nehoray ChenChriso

85'

Kyle SpenceOr Dadia

78'

Ariel LugassyIbrahima Soumah

72'

1-2
Ariel CohenChriso

71'

Samuel Owusu

67'

Samir FarhudDaniel Joulani

67'

Kayes GanemItamar Shviro

66'

Gal Gabi MaatukEden Shamir

62'

Marko RakonjacYoav Koren

61'

1-1
José Cortés

58'

Chriso

46'

Ariel CohenNéné Gbamblé

46'

Eyal EinbromPavlos Correa
1. połowa

27'

Bar Cohen

14'

0-1
Néné GbambléDaniel Joulani

Typy na Maccabi Petah Tikva vs Ironi Tiberias

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

85

Premium feature

Kursy13.05% EV1.33
83

Premium feature

Kursy6.24% EV1.28
81

Premium feature

Kursy3.68% EV1.28
76

Premium feature

Kursy4.12% EV1.37

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva

4

Rozegrane mecze

Ironi Tiberias

1

Wygrane MPT

2

Remisy

1

Wygrane Iro

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias

Statystyki H2H

Śr. goli

1.50

4 meczów

Gospodarz0.75
x
Gość0.75
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

4 meczów

Gospodarz2/4
x
Gość2/4
x

Ost. 5: 2/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

4/4

Maccabi Petah TikvaIroni Tiberias

Poniżej 2.5 Gola (1 połowa)

Gole · 1. połowa

100%

4/4

1.11

Kursy

Ironi Tiberias
Funkcja Premium

100%

4/4

Ironi Tiberias
Funkcja Premium

100%

4/4

Ironi Tiberias
Funkcja Premium

100%

4/4

Widzisz 2 z 35 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Ironi Tiberias i Maccabi Petah Tikva strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Petah Tikva0.00Gole / Mecz
x

MPT U siebie

Ironi Tiberias0.00Gole / Mecz
x

Iro Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Maccabi Petah TikvaMPT
Ironi TiberiasIro
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MPT i Iro.

Gole stracone przez drużynę

Ironi Tiberias i Maccabi Petah Tikva tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Petah Tikva0.00Stracone / Mecz
x

MPT U siebie

Ironi Tiberias0.00Stracone / Mecz
x

Iro Na wyjeździe

Stracone na mecz
Maccabi Petah TikvaMPT
Ironi TiberiasIro
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MPT i Iro.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Maccabi Petah TikvaMPT
Ironi TiberiasIro
Średnia
Powyżej 0.5
88%
86%
87%
Powyżej 1.5
84%
78%
81%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Maccabi Petah TikvaMPT
Ironi TiberiasIro
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Maccabi Petah TikvaIroni Tiberias

Śr. łączne rzuty rożne

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Rożne zdobyte

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Maccabi Petah TikvaMPT
Ironi TiberiasIro
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi Petah TikvaIroni Tiberias

Śr. łączne kartki

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Kartki zdobyte

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias - Kartki zdobyte

Kartki
Maccabi Petah TikvaMPT
Ironi TiberiasIro
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi Petah TikvaIroni Tiberias

Śr. łączne strzały

27.35/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Maccabi Petah Tikva

Maccabi Petah Tikva - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Ironi Tiberias

Ironi Tiberias - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Maccabi Petah Tikva vs Ironi Tiberias Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 05 września 2026

Maccabi Petah Tikva podejmuje Ironi Tiberias w sobota 5 września w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Ironi Tiberias zdobyli zaledwie 2 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 4 spotkaniach Maccabi Petah Tikva i Ironi Tiberias zmierzyły się 4 razy: Maccabi Petah Tikva wygrał 1, Ironi Tiberias 1, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Maccabi Petah Tikva a Ironi Tiberias. Maccabi Petah Tikva strzelają średnio 1.40 gola na mecz, a Ironi Tiberias 1.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Maccabi Petah Tikva vs Ironi Tiberias mają niski potencjał strzelecki?

Maccabi Petah Tikva vs Ironi Tiberias mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Maccabi Petah Tikva strzelają średnio 1.40 gola i tracą 1.00 na mecz, a Ironi Tiberias strzelają 1.60 i tracą 0.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Maccabi Petah Tikva vs Ironi Tiberias?

Maccabi Petah Tikva i Ironi Tiberias zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Maccabi Petah Tikva wygrał 1, Ironi Tiberias wygrał 1, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Ironi Tiberias 0-0 Maccabi Petah Tikva (10 maja 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Maccabi Petah Tikva vs Ironi Tiberias?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (87%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (81%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ironi Tiberias poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Maccabi Petah Tikva Zwycięstwo

2.05

Ironi Tiberias Zwycięstwo

3.48

Remis

3.69
87

Powyżej 0.5 Goli

1.05
81

Powyżej 1.5 Goli

1.28

Powyżej 2.5 Goli

1.95

Powyżej 3.5 Goli

3.32

Obie Drużyny Strzelą

1.72

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.65
Mecze
Typy
Value Bets
Generator