31.08.2026

3 - 1

Zakończony
Snir Levi
5.14
0.16

Statystyki meczu

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa
47%

Posiadanie piłki

53%
14

Strzały

19
x
x
7

Strzały celne

3
x
x
3

Stworzone duże szanse

3
x
x
3

Rzuty rożne

5
x
x
10

Faule

21
x
x
2

Spalone

2
x
x
81%

Skuteczność podań

85%
x
x
2

Żółte kartki

4
x
x

Wydarzenia meczu

Maccabi HaifaMaccabi Tel Aviv
2. połowa

90+3'

Itay Ben HemoOsher Davida

88'

3-1
Ethane Azoulay

82'

Noam SztejfmanPedrão

82'

Pedrão

78'

Dan GlazerIssouf Sissokho

75'

Yair Mordechai

72'

3-0
Osher DavidaDor Peretz 

71'

Issouf Sissokho

70'

Iyad KhalailiJelle Bataille

65'

Elad MadmonEster Sokler

65'

Itamar NoyIdo Shahar

63'

Yair MordechaiKenny Saief

63'

Andrija NovakovichSilva Kani

46'

Ali MohamedYarin Levi
1. połowa

45'

Ethane Azoulay

40'

2-0
Dor Peretz Mohamed Camara

19'

Tsunami

14'

1-0
Dor Peretz 

9'

Raz Shlomo

Typy na Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy12.50% EV1.25
81

Premium feature

Kursy19.07% EV1.47
78

Premium feature

Kursy16.22% EV1.49

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv

38

Rozegrane mecze

Maccabi Haifa

21

Wygrane MTA

11

Remisy

6

Wygrane MHA

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

Statystyki H2H

Śr. goli

2.76

38 meczów

Gospodarz1.76
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

+0.8 Wzrost

BTTS

55%

38 meczów

Gospodarz34/38
x
Gość24/38
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Ostatnie mecze

x

Gole strzelone przez drużynę

Maccabi Haifa i Maccabi Tel Aviv strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Tel Aviv0.00Gole / Mecz
x

MTA U siebie

Maccabi Haifa0.00Gole / Mecz
x

MHA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Maccabi Tel AvivMTA
Maccabi HaifaMHA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MTA i MHA.

Gole stracone przez drużynę

Maccabi Haifa i Maccabi Tel Aviv tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Maccabi Tel Aviv0.00Stracone / Mecz
x

MTA U siebie

Maccabi Haifa0.00Stracone / Mecz
x

MHA Na wyjeździe

Stracone na mecz
Maccabi Tel AvivMTA
Maccabi HaifaMHA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MTA i MHA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Maccabi Tel AvivMTA
Maccabi HaifaMHA
Średnia
Powyżej 0.5
100%
97%
99%
Powyżej 1.5
78%
95%
87%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Maccabi Tel AvivMTA
Maccabi HaifaMHA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa

Śr. łączne rzuty rożne

Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv - Rożne zdobyte

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Maccabi Tel AvivMTA
Maccabi HaifaMHA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa

Śr. łączne kartki

Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv - Kartki zdobyte

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa - Kartki zdobyte

Kartki
Maccabi Tel AvivMTA
Maccabi HaifaMHA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa

Śr. łączne strzały

27.45/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv - Strzały celne

5.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Dobra

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa - Strzały celne

4.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 31 sierpnia 2026

Maccabi Tel Aviv podejmuje Maccabi Haifa w poniedziałek 31 sierpnia w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Maccabi Haifa zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 38 spotkaniach Maccabi Tel Aviv i Maccabi Haifa zmierzyły się 38 razy: Maccabi Tel Aviv wygrał 21, Maccabi Haifa 6, przy 11 remisów. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 55% spotkań między Maccabi Tel Aviv a Maccabi Haifa. Maccabi Tel Aviv strzelają średnio 2.30 gola na mecz, a Maccabi Haifa 1.80.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.76 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 55%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Maccabi Tel Aviv strzelają średnio 2.30 gola i tracą 1.60 na mecz, a Maccabi Haifa strzelają 1.80 i tracą 1.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa?

Maccabi Tel Aviv i Maccabi Haifa zmierzyły się 38 razy we wszystkich rozgrywkach. Maccabi Tel Aviv wygrał 21, Maccabi Haifa wygrał 6, a 11 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Maccabi Tel Aviv 3-0 Maccabi Haifa (13 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (99%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (87%). Najlepszy typ na gole drużyny: Maccabi Tel Aviv powyżej 0.5 gola (85%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Tabela Ligat ha'Al

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Maccabi Tel Aviv Zwycięstwo

1.72

Maccabi Haifa Zwycięstwo

4.57

Remis

4.31
99

Powyżej 0.5 Goli

1.02
87

Powyżej 1.5 Goli

1.14

Powyżej 2.5 Goli

1.47

Powyżej 3.5 Goli

2.18

Obie Drużyny Strzelą

1.50

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.56
Mecze
Typy
Value Bets
Generator