Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Machida Zelvia

Machida Zelvia

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Machida Zelvia

Machida Zelvia

Machida Zelvia

4

Rozegrane mecze

Sanfrecce Hiroshima

0

Wygrane MAZE

0

Remisy

4

Wygrane SAN

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima

Statystyki H2H

Śr. goli

2.75

4 meczów

Gospodarz0.75
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

75%

4 meczów

Gospodarz3/4
x
Gość4/4
x

Ost. 5: 3/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Sanfrecce Hiroshima i Machida Zelvia strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Machida Zelvia0.00Gole / Mecz
x

MAZE U siebie

Sanfrecce Hiroshima0.00Gole / Mecz
x

SAN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Machida ZelviaMAZE
Sanfrecce HiroshimaSAN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MAZE i SAN.

Gole stracone przez drużynę

Sanfrecce Hiroshima i Machida Zelvia tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Machida Zelvia0.00Stracone / Mecz
x

MAZE U siebie

Sanfrecce Hiroshima0.00Stracone / Mecz
x

SAN Na wyjeździe

Stracone na mecz
Machida ZelviaMAZE
Sanfrecce HiroshimaSAN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MAZE i SAN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Machida ZelviaMAZE
Sanfrecce HiroshimaSAN
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Machida ZelviaMAZE
Sanfrecce HiroshimaSAN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Machida ZelviaSanfrecce Hiroshima

Śr. łączne rzuty rożne

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Rożne zdobyte

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Machida ZelviaMAZE
Sanfrecce HiroshimaSAN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Machida ZelviaSanfrecce Hiroshima

Śr. łączne kartki

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Kartki zdobyte

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima - Kartki zdobyte

Kartki
Machida ZelviaMAZE
Sanfrecce HiroshimaSAN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Machida ZelviaSanfrecce Hiroshima

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Bardzo zła

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Machida Zelvia vs Sanfrecce Hiroshima Statystyki i H2H - J1 League, 08 listopada 2026

Machida Zelvia podejmuje Sanfrecce Hiroshima w niedziela 8 listopada w rozgrywkach J1 League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Sanfrecce Hiroshima zdobyli 12 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 4 spotkaniach Machida Zelvia i Sanfrecce Hiroshima zmierzyły się 4 razy: Machida Zelvia wygrał 0, Sanfrecce Hiroshima 4, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 75% ich meczów, a BTTS w 75% spotkań między Machida Zelvia a Sanfrecce Hiroshima.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi J1 League.

Machida Zelvia vs Sanfrecce Hiroshima mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Machida Zelvia vs Sanfrecce Hiroshima mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.75 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 75% meczów, a BTTS w 75%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Machida Zelvia strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Sanfrecce Hiroshima strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Machida Zelvia vs Sanfrecce Hiroshima?

Machida Zelvia i Sanfrecce Hiroshima zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Machida Zelvia wygrał 0, Sanfrecce Hiroshima wygrał 4, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 75% spotkań H2H. Ostatni mecz: Sanfrecce Hiroshima 2-1 Machida Zelvia (04 października 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Machida Zelvia vs Sanfrecce Hiroshima?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Machida Zelvia poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi J1 League.

Tabela J1 League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Mecze
Typy
Value Bets
Generator