Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Norwich City

Norwich City

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Wrexham

Wrexham

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Norwich City

Norwich City

Norwich City

2

Rozegrane mecze

Wrexham

1

Wygrane NOR

0

Remisy

1

Wygrane WXH

Wrexham

Wrexham

Statystyki H2H

Śr. goli

4.00

2 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość2/2
x

Ost. 5: 2/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Wrexham i Norwich City strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Norwich City0.00Gole / Mecz
x

NOR U siebie

Wrexham0.00Gole / Mecz
x

WXH Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Norwich CityNOR
WrexhamWXH
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez NOR i WXH.

Gole stracone przez drużynę

Wrexham i Norwich City tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Norwich City0.00Stracone / Mecz
x

NOR U siebie

Wrexham0.00Stracone / Mecz
x

WXH Na wyjeździe

Stracone na mecz
Norwich CityNOR
WrexhamWXH
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez NOR i WXH.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Norwich CityNOR
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Norwich CityNOR
WrexhamWXH
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Norwich CityWrexham

Śr. łączne rzuty rożne

Norwich City

Norwich City - Rożne zdobyte

Wrexham

Wrexham - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Norwich CityNOR
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Norwich CityWrexham

Śr. łączne kartki

Norwich City

Norwich City - Kartki zdobyte

Wrexham

Wrexham - Kartki zdobyte

Kartki
Norwich CityNOR
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Norwich CityWrexham

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 27.10

Bardzo zła

Norwich City

Norwich City - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Wrexham

Wrexham - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Norwich City vs Wrexham Statystyki i H2H - Championship, 05 grudnia 2026

Norwich City podejmuje Wrexham w sobota 5 grudnia w rozgrywkach Championship. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Wrexham zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Norwich City i Wrexham zmierzyły się 2 razy: Norwich City wygrał 1, Wrexham 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Norwich City a Wrexham.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Championship.

Norwich City vs Wrexham mają wysoki potencjał strzelecki?

Norwich City vs Wrexham mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Norwich City strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Wrexham strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Norwich City vs Wrexham?

Norwich City i Wrexham zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Norwich City wygrał 1, Wrexham wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wrexham 1-2 Norwich City (17 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Norwich City vs Wrexham?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Norwich City powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Championship.

Tabela Championship

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11722+823
2
11641+1822
3
11641+622
4
11551+920
5
11623+320
6
11614+219
7
11632+1117
8
11452+317
9
10523+317
10
11434+115
11
11434+115
12
11434015
13
10424014
14
11353-114
15
11425-314
16
11425-314
17
11353-514
18
11335-1012
19
11254+111
20
11326-911
21
11308-49
22
11155-58
23
11137-116
24
11119-154
Mecze
Typy
Value Bets
Generator