09.09.2026

0 - 0

Zakończony
Byung-Jin Park
3.04
0.11

Statystyki meczu

Pohang SteelersGimcheon Sangmu
53%

Posiadanie piłki

47%
17

Strzały

12
x
x
5

Strzały celne

1
x
x
5

Rzuty rożne

4
x
x
4

Faule

5
x
x
1

Spalone

3
x
x
82%

Skuteczność podań

80%
x
x
1

Żółte kartki

3
x
x
0

Czerwone kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Gimcheon SangmuPohang Steelers
2. połowa

90+6'

Min-kwang Jeon 

84'

In-gyun KimYun-sang Hong

75'

Kang-hyun LeeTae-joon Park

75'

Yi-seok KimSoo-bin Lee

74'

An Jae-junKi-jong Won 

74'

Sang-hyeok ChoSeo-woong Hwang

74'

Tae-hwan KimJun-soo Byeon

70'

Min-kyu Kim

60'

Min-kyu KimSang-heon Lee

58'

Jung-taek Lee

56'

Jeong-won EoKwang-hoon Shin

56'

Juninho RochaKento Nishiya
1. połowa

42'

Jung-taek Lee

Typy na Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

88

Premium feature

Kursy6.48% EV1.21
80

Premium feature

Kursy31.20% EV1.64
66

Premium feature

Kursy13.52% EV1.72
66

Premium feature

Kursy20.78% EV1.83

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Pohang Steelers

Pohang Steelers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Pohang Steelers

Pohang Steelers

Pohang Steelers

27

Rozegrane mecze

Gimcheon Sangmu

8

Wygrane POH

6

Remisy

13

Wygrane Gim

Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu

Statystyki H2H

Śr. goli

2.81

27 meczów

Gospodarz1.26
x
Gość1.56
x

Trend z ostatnich 5

-1.6 Spadek

BTTS

63%

27 meczów

Gospodarz20/27
x
Gość22/27
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Widzisz 2 z 20 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Ostatnie mecze

x

Gole strzelone przez drużynę

Gimcheon Sangmu i Pohang Steelers strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Pohang Steelers0.00Gole / Mecz
x

POH U siebie

Gimcheon Sangmu0.00Gole / Mecz
x

Gim Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Pohang SteelersPOH
Gimcheon SangmuGim
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez POH i Gim.

Gole stracone przez drużynę

Gimcheon Sangmu i Pohang Steelers tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Pohang Steelers0.00Stracone / Mecz
x

POH U siebie

Gimcheon Sangmu0.00Stracone / Mecz
x

Gim Na wyjeździe

Stracone na mecz
Pohang SteelersPOH
Gimcheon SangmuGim
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez POH i Gim.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Pohang SteelersPOH
Gimcheon SangmuGim
Średnia
Powyżej 0.5
93%
77%
85%
Powyżej 1.5
49%
62%
56%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Pohang SteelersPOH
Gimcheon SangmuGim
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Pohang SteelersGimcheon Sangmu

Śr. łączne rzuty rożne

Pohang Steelers

Pohang Steelers - Rożne zdobyte

Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Pohang SteelersPOH
Gimcheon SangmuGim
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Pohang SteelersGimcheon Sangmu

Śr. łączne kartki

Pohang Steelers

Pohang Steelers - Kartki zdobyte

Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu - Kartki zdobyte

Kartki
Pohang SteelersPOH
Gimcheon SangmuGim
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Pohang SteelersGimcheon Sangmu

Śr. łączne strzały

24.55/ Mecz
x

Śr. ligi 24.48

Średnia

Pohang Steelers

Pohang Steelers - Strzały celne

3.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Bardzo zła

Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu Statystyki i H2H - K League 1, 09 września 2026

Pohang Steelers podejmuje Gimcheon Sangmu w środa 9 września w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Gimcheon Sangmu zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 27 spotkaniach Pohang Steelers i Gimcheon Sangmu zmierzyły się 27 razy: Pohang Steelers wygrał 8, Gimcheon Sangmu 13, przy 6 remisów. Over 2.5 padło w 56% ich meczów, a BTTS w 63% spotkań między Pohang Steelers a Gimcheon Sangmu. Pohang Steelers strzelają średnio 0.50 gola na mecz, a Gimcheon Sangmu 0.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu mają wysoki potencjał strzelecki?

Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.81 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 56% meczów, a BTTS w 63%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Pohang Steelers strzelają średnio 0.50 gola i tracą 1.50 na mecz, a Gimcheon Sangmu strzelają 0.90 i tracą 0.90. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu?

Pohang Steelers i Gimcheon Sangmu zmierzyły się 27 razy we wszystkich rozgrywkach. Pohang Steelers wygrał 8, Gimcheon Sangmu wygrał 13, a 6 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 56% spotkań H2H. Ostatni mecz: Pohang Steelers 0-1 Gimcheon Sangmu (01 sierpnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (85%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (56%). Najlepszy typ na gole drużyny: Pohang Steelers poniżej 1.5 gola (73%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
322066+3266
2
3215512+550
3
3212119+1047
4
3211147+1047
5
32121010+1146
6
32121010+446
7
32111011+643
8
32101210-842
9
3211813-941
10
325198-734
11
3271114-1232
12
3221218-4218

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Pohang Steelers Zwycięstwo

2.71

Gimcheon Sangmu Zwycięstwo

3.00

Remis

3.20
85

Powyżej 0.5 Goli

1.11
56

Powyżej 1.5 Goli

1.50

Powyżej 2.5 Goli

2.50

Powyżej 3.5 Goli

5.20

Obie Drużyny Strzelą

2.00

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.81
Mecze
Typy
Value Bets
Generator