02.09.2026

3 - 0

Zakończony
Hiroyuki Kimura
2.14
0.04

Statystyki meczu

Sanfrecce HiroshimaNagoya Grampus
53%

Posiadanie piłki

47%
16

Strzały

3
x
x
7

Strzały celne

1
x
x
2

Stworzone duże szanse

1
x
x
2

Rzuty rożne

1
x
x
12

Faule

7
x
x
2

Spalone

3
x
x
84%

Skuteczność podań

82%
x
x
1

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

Nagoya GrampusSanfrecce Hiroshima
2. połowa

90+5'

Yota Sato

90+1'

3-0
Sébastien HallerShun Ayukawa

90'

Sota KoshimichiAkito Suzuki

87'

Taishi Matsumoto

85'

Takaaki ShichiShunki Higashi

82'

Kensuke NagaiYuya Yamagishi

80'

2-0
Akito SuzukiSébastien Haller

74'

Hidemasa KodaYuya Asano

74'

Tomoya Koyamatsu Ryuji Izumi 

74'

Yota SatoYuki Nogami

73'

Shun AyukawaMutsuki Kato

73'

Yotaro NakajimaHayao Kawabe

71'

1-0
Mutsuki Kato

46'

Sébastien HallerTakumu Kawamura
1. połowa

17'

Sho Inagaki

Typy na Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

86

Premium feature

Kursy7.50% EV1.25
79

Premium feature

Kursy38.25% EV1.75
74

Premium feature

Kursy48.00% EV2.00

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Nagoya Grampus

Nagoya Grampus

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima

17

Rozegrane mecze

Nagoya Grampus

6

Wygrane SAN

3

Remisy

8

Wygrane NAGR

Nagoya Grampus

Nagoya Grampus

Statystyki H2H

Śr. goli

2.12

17 meczów

Gospodarz1.12
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

+1.3 Wzrost

BTTS

47%

17 meczów

Gospodarz12/17
x
Gość11/17
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Nagoya Grampus
Funkcja Premium

100%

17/17

Sanfrecce HiroshimaNagoya Grampus
Funkcja Premium

100%

17/17

Nagoya Grampus
Funkcja Premium

94%

16/17

Widzisz 2 z 26 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Nagoya Grampus i Sanfrecce Hiroshima strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sanfrecce Hiroshima0.00Gole / Mecz
x

SAN U siebie

Nagoya Grampus0.00Gole / Mecz
x

NAGR Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Sanfrecce HiroshimaSAN
Nagoya GrampusNAGR
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SAN i NAGR.

Gole stracone przez drużynę

Nagoya Grampus i Sanfrecce Hiroshima tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sanfrecce Hiroshima0.00Stracone / Mecz
x

SAN U siebie

Nagoya Grampus0.00Stracone / Mecz
x

NAGR Na wyjeździe

Stracone na mecz
Sanfrecce HiroshimaSAN
Nagoya GrampusNAGR
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SAN i NAGR.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Sanfrecce HiroshimaSAN
Nagoya GrampusNAGR
Średnia
Powyżej 0.5
96%
89%
93%
Powyżej 1.5
66%
65%
66%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Sanfrecce HiroshimaSAN
Nagoya GrampusNAGR
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Sanfrecce HiroshimaNagoya Grampus

Śr. łączne rzuty rożne

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima - Rożne zdobyte

Nagoya Grampus

Nagoya Grampus - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Sanfrecce HiroshimaSAN
Nagoya GrampusNAGR
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sanfrecce HiroshimaNagoya Grampus

Śr. łączne kartki

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima - Kartki zdobyte

Nagoya Grampus

Nagoya Grampus - Kartki zdobyte

Kartki
Sanfrecce HiroshimaSAN
Nagoya GrampusNAGR
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sanfrecce HiroshimaNagoya Grampus

Śr. łączne strzały

26.90/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Średnia

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima - Strzały celne

5.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo dobra

Nagoya Grampus

Nagoya Grampus - Strzały celne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus Statystyki i H2H - J1 League, 02 września 2026

Sanfrecce Hiroshima podejmuje Nagoya Grampus w środa 2 września w rozgrywkach J1 League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Nagoya Grampus zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 17 spotkaniach Sanfrecce Hiroshima i Nagoya Grampus zmierzyły się 17 razy: Sanfrecce Hiroshima wygrał 6, Nagoya Grampus 8, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 47% ich meczów, a BTTS w 47% spotkań między Sanfrecce Hiroshima a Nagoya Grampus. Sanfrecce Hiroshima strzelają średnio 1.80 gola na mecz, a Nagoya Grampus 1.00.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi J1 League.

Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus mają niski potencjał strzelecki?

Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.12 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 47% meczów, a BTTS w 47%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Sanfrecce Hiroshima strzelają średnio 1.80 gola i tracą 0.80 na mecz, a Nagoya Grampus strzelają 1.00 i tracą 1.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus?

Sanfrecce Hiroshima i Nagoya Grampus zmierzyły się 17 razy we wszystkich rozgrywkach. Sanfrecce Hiroshima wygrał 6, Nagoya Grampus wygrał 8, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 47% spotkań H2H. Ostatni mecz: Sanfrecce Hiroshima 1-2 Nagoya Grampus (28 czerwca 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (66%). Najlepszy typ na gole drużyny: Sanfrecce Hiroshima powyżej 0.5 gola (96%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi J1 League.

Tabela J1 League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Sanfrecce Hiroshima Zwycięstwo

1.58

Nagoya Grampus Zwycięstwo

5.94

Remis

4.83
93

Powyżej 0.5 Goli

1.02
66

Powyżej 1.5 Goli

1.14

Powyżej 2.5 Goli

1.50

Powyżej 3.5 Goli

2.30

Obie Drużyny Strzelą

1.60

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.53
Mecze
Typy
Value Bets
Generator