Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Stoke City

Stoke City

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Wrexham

Wrexham

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Stoke City

Stoke City

Stoke City

2

Rozegrane mecze

Wrexham

1

Wygrane STK

0

Remisy

1

Wygrane WXH

Wrexham

Wrexham

Statystyki H2H

Śr. goli

1.50

2 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

0%

2 meczów

Gospodarz1/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 0/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Wrexham i Stoke City strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Stoke City0.00Gole / Mecz
x

STK U siebie

Wrexham0.00Gole / Mecz
x

WXH Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Stoke CitySTK
WrexhamWXH
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STK i WXH.

Gole stracone przez drużynę

Wrexham i Stoke City tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Stoke City0.00Stracone / Mecz
x

STK U siebie

Wrexham0.00Stracone / Mecz
x

WXH Na wyjeździe

Stracone na mecz
Stoke CitySTK
WrexhamWXH
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STK i WXH.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Stoke CitySTK
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Stoke CitySTK
WrexhamWXH
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Stoke CityWrexham

Śr. łączne rzuty rożne

Stoke City

Stoke City - Rożne zdobyte

Wrexham

Wrexham - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Stoke CitySTK
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Stoke CityWrexham

Śr. łączne kartki

Stoke City

Stoke City - Kartki zdobyte

Wrexham

Wrexham - Kartki zdobyte

Kartki
Stoke CitySTK
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Stoke CityWrexham

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 27.09

Bardzo zła

Stoke City

Stoke City - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Wrexham

Wrexham - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Stoke City vs Wrexham Statystyki i H2H - Championship, 26 grudnia 2026

Stoke City podejmuje Wrexham w sobota 26 grudnia w rozgrywkach Championship. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Wrexham zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Stoke City i Wrexham zmierzyły się 2 razy: Stoke City wygrał 1, Wrexham 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 0% spotkań między Stoke City a Wrexham.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Championship.

Stoke City vs Wrexham mają niski potencjał strzelecki?

Stoke City vs Wrexham mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Stoke City strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Wrexham strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Stoke City vs Wrexham?

Stoke City i Wrexham zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Stoke City wygrał 1, Wrexham wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wrexham 2-0 Stoke City (18 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Stoke City vs Wrexham?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Stoke City poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Championship.

Tabela Championship

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
14842+1128
2
14833+827
3
14752+1326
4
14824+526
5
14824+526
6
14743+525
7
14842+1524
8
14653+1523
9
14644+322
10
14644+322
11
14563+521
12
14608+318
13
14536-118
14
14536-218
15
14536-318
16
14455-217
17
15528-917
18
14365-115
19
14437-1015
20
14428-1014
21
14356-1114
22
14176-810
23
15249-1610
24
141211-185
Mecze
Typy
Value Bets
Generator