Chrobry Głogów

Chrobry Głogów Statystyki 2026/2027 1. Liga

LLLDD

Następny mecz

1. Liga1. Liga
Stal Mielec

Stal Mielec

24.10.2026

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.37

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

36%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

45%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Bardzo dobra

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

12.55

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.36

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

45%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.64

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.55

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Chrobry Głogów Attacking

2026/27

Legends

Chrobry Głogów
League average

Chrobry Głogów Defending

2026/27

Legends

Chrobry Głogów
League average

Chrobry Głogów — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.37

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
45 min
76 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
33%
80%
55%
Powyżej 1.5 goli drużyny
17%
60%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
20%
9%
Bez gola
67%
20%
45%

Chrobry Głogów — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
77 min
56 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
100%
82%
Powyżej 1.5 straconych
17%
40%
27%
Powyżej 2.5 straconych
17%
20%
18%
Czyste konto
33%
0%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Chrobry Głogów strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
8%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
15%
61 - 75 min
15%
76 - 90 min
38%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
83%
100%
91%
Powyżej 1.5
50%
100%
73%
Powyżej 2.5
17%
60%
36%
Powyżej 3.5
17%
40%
27%
Powyżej 4.5
0%
40%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
17%
80%
45%
Oba zespoły nie strzelą
83%
20%
55%

Statystyki rzutów rożnych

Chrobry Głogów

Śr. łączne rzuty rożne

9.09/ Mecz
x

Śr. ligi 10.40

Zła

Chrobry Głogów

Rzuty rożne dla

3.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Bardzo zła

Chrobry Głogów

Rzuty rożne przeciw

5.45/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
33%
80%
55%
Powyżej 8.5
33%
60%
45%
Powyżej 9.5
33%
60%
45%
Powyżej 10.5
33%
60%
45%
Powyżej 11.5
33%
20%
27%
Powyżej 12.5
33%
20%
27%

Statystyki kartek

Chrobry Głogów

Śr. łączne kartki

3.55/ Mecz
x

Śr. ligi 3.67

Średnia

Chrobry Głogów

Kartki dla

1.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo zła

Chrobry Głogów

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
80%
64%
Powyżej 3.5
50%
60%
55%
Powyżej 4.5
33%
20%
27%
Powyżej 5.5
17%
20%
18%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Chrobry Głogów

Śr. łączne strzały

26.73/ Mecz
x

Śr. ligi 27.64

Średnia

Chrobry Głogów

Śr. strzały celne

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 8.62

Średnia

Chrobry Głogów

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
33%
80%
55%
Powyżej 7.5
33%
80%
55%
Powyżej 8.5
17%
80%
45%
Powyżej 9.5
17%
60%
36%
Powyżej 10.5
17%
40%
27%
Chrobry Głogów

Statystyki Chrobry Głogów 2026/2027 — 1. Liga

Chrobry Głogów zajmuje obecnie 10th w 1. Liga z 12 punktami w 10 meczach (3W 3D 4L). Chrobry Głogów strzelił 11 goli i stracił 12 — różnica bramek -1. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Chrobry Głogów na SmartBet.

Statystyki goli Chrobry Głogów 2026/2027

Chrobry Głogów średnio strzela 1.18 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 36% meczów. BTTS w 45% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.17 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Chrobry Głogów 2026/2027

SmartBet generuje typy Chrobry Głogów na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (36%), BTTS (45%) oraz gol Chrobry Głogów (55%). Skuteczność u siebie: 17% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Chrobry Głogów 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Chrobry Głogów. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Chrobry Głogów 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Chrobry Głogów. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.

Forma Chrobry Głogów 2026/2027

Aktualna forma: WDDLL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 3L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Chrobry Głogów 2026/2027

Ile goli strzelił Chrobry Głogów w sezonie 2026/2027?

Chrobry Głogów strzelił 11 goli w 10 meczach — średnio 1.10 na mecz. Stracił 12 (1.20 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Chrobry Głogów w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 36% meczów Chrobry Głogów — 4 z 11 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Chrobry Głogów gra następny mecz?

Następny mecz Chrobry Głogów to Stal Mielec 24.10.2026 o 13:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Chrobry Głogów i terminarz 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Chrobry Głogów w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Chrobry Głogów (5 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.

Jaki jest bilans Chrobry Głogów u siebie w sezonie 2026/2027?

Chrobry Głogów wygrał 1 z 6 meczów u siebie (17%), zremisował 2 i przegrał 3. Średnio strzela 0.50 i traci 1.17 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Chrobry Głogów?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Chrobry Głogów — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Liga

Go to 1. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10631+1121
2
11605+418
3
11533+318
4
10523+417
5
10523+217
6
10514+316
7
10433+215
8
10424+414
9
10424-614
10
10334-112
11
10334-112
12
10262-212
13
11335-412
14
10334-812
15
10181-111
16
10325-111
17
11326-611
18
10307-39
Nadchodzące
24 paź
A
Stal MielecStal Mielec
29 paź
H
Polonia BytomPolonia Bytom
3 lis
H
Arka GdyniaArka Gdynia
7 lis
A
NiecieczaNieciecza

Informacje o Chrobry Głogów

Oficjalna nazwa klubu

Chrobry Głogów

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Łukasz Becella

Rok założenia

1946

Stadion

Stadion GOS

Adres stadionu

ul. Wita Stwosza 3

Pojemność stadionu

2895

Mecze
Typy
Value Bets
Generator