Pogon Grodzisk Mazowiecki

Pogon Grodzisk Mazowiecki Statystyki 2026/2027 1. Liga

LWWLW

Następny mecz

1. Liga1. Liga
Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

25.10.2026

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.82
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

55%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

45%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

36%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

55% meczów

55%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

12.36

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.09

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.82

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.91

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Pogon Grodzisk Mazowiecki Attacking

2026/27

Legends

Pogon Grodzisk Mazowiecki
League average

Pogon Grodzisk Mazowiecki Defending

2026/27

Legends

Pogon Grodzisk Mazowiecki
League average

Pogon Grodzisk Mazowiecki — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
77 min
38 min
52 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
100%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
80%
55%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
40%
18%
Bez gola
17%
0%
9%

Pogon Grodzisk Mazowiecki — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.82
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
134 min
90 min
110 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
40%
45%
Powyżej 1.5 straconych
17%
40%
27%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
9%
Czyste konto
50%
60%
55%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Pogon Grodzisk Mazowiecki strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
11%
16 - 30 min
16%
31 - 45 min
26%
46 - 60 min
5%
61 - 75 min
21%
76 - 90 min
21%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
80%
64%
Powyżej 2.5
17%
80%
45%
Powyżej 3.5
17%
60%
36%
Powyżej 4.5
0%
20%
9%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
40%
36%
Oba zespoły nie strzelą
67%
60%
64%

Statystyki rzutów rożnych

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Śr. łączne rzuty rożne

9.73/ Mecz
x

Śr. ligi 10.40

Średnia

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Rzuty rożne dla

4.82/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Rzuty rożne przeciw

4.91/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
80%
82%
Powyżej 8.5
83%
60%
73%
Powyżej 9.5
83%
40%
64%
Powyżej 10.5
67%
40%
55%
Powyżej 11.5
50%
20%
36%
Powyżej 12.5
17%
0%
9%

Statystyki kartek

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.67

Średnia

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Kartki dla

1.91/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Średnia

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Kartki przeciw

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
40%
73%
Powyżej 3.5
83%
40%
64%
Powyżej 4.5
67%
40%
55%
Powyżej 5.5
33%
20%
27%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Śr. łączne strzały

28.82/ Mecz
x

Śr. ligi 27.64

Średnia

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Śr. strzały celne

9.45/ Mecz
x

Śr. ligi 8.62

Średnia

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
100%
73%
Powyżej 7.5
50%
100%
73%
Powyżej 8.5
50%
100%
73%
Powyżej 9.5
33%
80%
55%
Powyżej 10.5
17%
80%
45%
Pogon Grodzisk Mazowiecki

Statystyki Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027 — 1. Liga

Pogon Grodzisk Mazowiecki zajmuje obecnie 1st w 1. Liga z 21 punktami w 10 meczach (6W 3D 1L). Pogon Grodzisk Mazowiecki strzelił 19 goli i stracił 8 — różnica bramek +11. Średnia 2.1 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Pogon Grodzisk Mazowiecki na SmartBet.

Statystyki goli Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027

Pogon Grodzisk Mazowiecki średnio strzela 1.73 i traci 0.82 gola na mecz. Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS w 36% spotkań. U siebie: 1.17 strzelonych · 0.67 straconych. Na wyjeździe: 2.40 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027

SmartBet generuje typy Pogon Grodzisk Mazowiecki na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (45%), BTTS (36%) oraz gol Pogon Grodzisk Mazowiecki (91%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 60%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 36% meczów Pogon Grodzisk Mazowiecki. Czyste konta w 55% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 60%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Pogon Grodzisk Mazowiecki. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.

Forma Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027

Aktualna forma: DWLWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Pogon Grodzisk Mazowiecki 2026/2027

Ile goli strzelił Pogon Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027?

Pogon Grodzisk Mazowiecki strzelił 19 goli w 10 meczach — średnio 1.90 na mecz. Stracił 8 (0.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Pogon Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 45% meczów Pogon Grodzisk Mazowiecki — 5 z 11 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Pogon Grodzisk Mazowiecki gra następny mecz?

Następny mecz Pogon Grodzisk Mazowiecki to Ruch Chorzów 25.10.2026 o 13:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Pogon Grodzisk Mazowiecki i terminarz 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Pogon Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 36% meczów Pogon Grodzisk Mazowiecki (4 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.

Jaki jest bilans Pogon Grodzisk Mazowiecki u siebie w sezonie 2026/2027?

Pogon Grodzisk Mazowiecki wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.17 i traci 0.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Pogon Grodzisk Mazowiecki?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Pogon Grodzisk Mazowiecki — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Liga

Go to 1. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10631+1121
2
11605+418
3
11533+318
4
10523+417
5
10523+217
6
10514+316
7
10433+215
8
10424+414
9
10424-614
10
10334-112
11
10334-112
12
10262-212
13
11335-412
14
10334-812
15
10181-111
16
10325-111
17
11326-611
18
10307-39
Nadchodzące
25 paź
A
Ruch ChorzówRuch Chorzów
30 paź
H
Stal MielecStal Mielec
8 lis
A
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
21 lis
H
Arka GdyniaArka Gdynia
28 lis
A
PodbeskidziePodbeskidzie

Informacje o Pogon Grodzisk Mazowiecki

Oficjalna nazwa klubu

Pogon Grodzisk Mazowiecki

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Tomasz Kafarski

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator