Podbeskidzie

Podbeskidzie Statystyki 2026/2027 1. Liga

WDDDL

Następny mecz

1. Liga1. Liga
ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

Dzisiaj

Podbeskidzie

Podbeskidzie

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.30
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.40
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

10%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

30%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

70%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.70

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.60

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

20%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.40

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.90

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Podbeskidzie Attacking

2026/27

Legends

Podbeskidzie
League average

Podbeskidzie Defending

2026/27

Legends

Podbeskidzie
League average

Podbeskidzie — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.30
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
72 min
68 min
69 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
80%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
33%
30%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
33%
20%
Bez gola
0%
33%
20%

Podbeskidzie — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.40
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
54 min
64 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
83%
80%
Powyżej 1.5 straconych
25%
50%
40%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
20%
Czyste konto
25%
17%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Podbeskidzie strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
8%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
15%
61 - 75 min
15%
76 - 90 min
38%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
83%
90%
Powyżej 1.5
75%
83%
80%
Powyżej 2.5
25%
33%
30%
Powyżej 3.5
25%
33%
30%
Powyżej 4.5
0%
33%
20%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
67%
70%
Oba zespoły nie strzelą
25%
33%
30%

Statystyki rzutów rożnych

Podbeskidzie

Śr. łączne rzuty rożne

10.10/ Mecz
x

Śr. ligi 10.40

Średnia

Podbeskidzie

Rzuty rożne dla

5.40/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Podbeskidzie

Rzuty rożne przeciw

4.70/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
83%
70%
Powyżej 8.5
25%
67%
50%
Powyżej 9.5
25%
67%
50%
Powyżej 10.5
25%
50%
40%
Powyżej 11.5
25%
50%
40%
Powyżej 12.5
25%
33%
30%

Statystyki kartek

Podbeskidzie

Śr. łączne kartki

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 3.67

Bardzo dobra

Podbeskidzie

Kartki dla

1.90/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Średnia

Podbeskidzie

Kartki przeciw

2.60/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
83%
90%
Powyżej 3.5
75%
83%
80%
Powyżej 4.5
25%
83%
60%
Powyżej 5.5
0%
33%
20%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Podbeskidzie

Śr. łączne strzały

25.90/ Mecz
x

Śr. ligi 27.64

Średnia

Podbeskidzie

Śr. strzały celne

7.80/ Mecz
x

Śr. ligi 8.62

Średnia

Podbeskidzie

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
67%
70%
Powyżej 7.5
50%
50%
50%
Powyżej 8.5
0%
50%
30%
Powyżej 9.5
0%
33%
20%
Powyżej 10.5
0%
17%
10%
Podbeskidzie

Statystyki Podbeskidzie 2026/2027 — 1. Liga

Podbeskidzie zajmuje obecnie 15th w 1. Liga z 11 punktami w 10 meczach (1W 8D 1L). Podbeskidzie strzelił 13 goli i stracił 14 — różnica bramek -1. Średnia 1.1 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Podbeskidzie na SmartBet.

Statystyki goli Podbeskidzie 2026/2027

Podbeskidzie średnio strzela 1.30 i traci 1.40 gola na mecz. Over 2.5 pada w 30% meczów. BTTS w 70% spotkań. U siebie: 1.25 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety Podbeskidzie 2026/2027

SmartBet generuje typy Podbeskidzie na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (30%), BTTS (70%) oraz gol Podbeskidzie (80%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Podbeskidzie 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów Podbeskidzie. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Podbeskidzie 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Podbeskidzie. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 30% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.

Forma Podbeskidzie 2026/2027

Aktualna forma: LDDDW — 1W 3D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 5D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Podbeskidzie 2026/2027

Ile goli strzelił Podbeskidzie w sezonie 2026/2027?

Podbeskidzie strzelił 13 goli w 10 meczach — średnio 1.30 na mecz. Stracił 14 (1.40 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Podbeskidzie w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 30% meczów Podbeskidzie — 3 z 10 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Podbeskidzie gra następny mecz?

Następny mecz Podbeskidzie to ŁKS Łódź 18.10.2026 o 12:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Podbeskidzie i terminarz 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Podbeskidzie w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów Podbeskidzie (7 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.

Jaki jest bilans Podbeskidzie u siebie w sezonie 2026/2027?

Podbeskidzie wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 3 i przegrał 0. Średnio strzela 1.25 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Podbeskidzie?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Podbeskidzie — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Liga

Go to 1. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10631+1121
2
11605+418
3
11533+318
4
10523+417
5
10523+217
6
10514+316
7
10433+215
8
10424+414
9
10424-614
10
10334-112
11
10334-112
12
10262-212
13
11335-412
14
10334-812
15
10181-111
16
10325-111
17
11326-611
18
10307-39
Nadchodzące
18 paź
A
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
25 paź
H
Stal RzeszówStal Rzeszów
31 paź
H
Warta PoznańWarta Poznań
7 lis
A
Arka GdyniaArka Gdynia
21 lis
H
NiecieczaNieciecza

Informacje o Podbeskidzie

Oficjalna nazwa klubu

Podbeskidzie

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Marcin Wlodarski

Rok założenia

1907

Stadion

Stadion Miejski

Adres stadionu

ul. Rychlińskiego 19

Pojemność stadionu

15076

Mecze
Typy
Value Bets
Generator