Warta Poznań

Warta Poznań Statystyki 2026/2027 1. Liga

WLWWL

Następny mecz

1. Liga1. Liga
Warta Poznań

Warta Poznań

26.10.2026

ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

55%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

55%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

13.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.36

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.09

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.27

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Warta Poznań Attacking

2026/27

Legends

Warta Poznań
League average

Warta Poznań Defending

2026/27

Legends

Warta Poznań
League average

Warta Poznań — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
39 min
60 min
52 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
88%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
67%
38%
45%
Powyżej 2.5 goli drużyny
67%
25%
36%
Bez gola
0%
13%
9%

Warta Poznań — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
134 min
55 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
75%
64%
Powyżej 1.5 straconych
33%
50%
45%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
18%
Czyste konto
67%
25%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Warta Poznań strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
26%
16 - 30 min
5%
31 - 45 min
26%
46 - 60 min
16%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
16%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
67%
75%
73%
Powyżej 2.5
67%
75%
73%
Powyżej 3.5
33%
25%
27%
Powyżej 4.5
33%
13%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
63%
55%
Oba zespoły nie strzelą
67%
37%
45%

Statystyki rzutów rożnych

Warta Poznań

Śr. łączne rzuty rożne

10.91/ Mecz
x

Śr. ligi 10.40

Średnia

Warta Poznań

Rzuty rożne dla

5.09/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Warta Poznań

Rzuty rożne przeciw

5.82/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
88%
91%
Powyżej 8.5
67%
88%
82%
Powyżej 9.5
67%
75%
73%
Powyżej 10.5
67%
50%
55%
Powyżej 11.5
33%
38%
36%
Powyżej 12.5
33%
13%
18%

Statystyki kartek

Warta Poznań

Śr. łączne kartki

3.82/ Mecz
x

Śr. ligi 3.67

Średnia

Warta Poznań

Kartki dla

1.27/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo zła

Warta Poznań

Kartki przeciw

2.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
75%
82%
Powyżej 3.5
33%
50%
45%
Powyżej 4.5
33%
38%
36%
Powyżej 5.5
0%
38%
27%
Powyżej 6.5
0%
13%
9%

Statystyki strzałów

Warta Poznań

Śr. łączne strzały

25.36/ Mecz
x

Śr. ligi 27.64

Średnia

Warta Poznań

Śr. strzały celne

7.64/ Mecz
x

Śr. ligi 8.62

Zła

Warta Poznań

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
50%
55%
Powyżej 7.5
67%
38%
45%
Powyżej 8.5
67%
38%
45%
Powyżej 9.5
33%
25%
27%
Powyżej 10.5
33%
13%
18%
Warta Poznań

Statystyki Warta Poznań 2026/2027 — 1. Liga

Warta Poznań zajmuje obecnie 2nd w 1. Liga z 18 punktami w 11 meczach (6W 0D 5L). Warta Poznań strzelił 19 goli i stracił 15 — różnica bramek +4. Średnia 1.64 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Warta Poznań na SmartBet.

Statystyki goli Warta Poznań 2026/2027

Warta Poznań średnio strzela 1.73 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 2.33 strzelonych · 0.67 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.63 straconych.

Typy i value bety Warta Poznań 2026/2027

SmartBet generuje typy Warta Poznań na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (55%) oraz gol Warta Poznań (91%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 38%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Warta Poznań 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Warta Poznań. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Warta Poznań 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 91% meczów Warta Poznań. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 55% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.

Forma Warta Poznań 2026/2027

Aktualna forma: LWWLW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Warta Poznań 2026/2027

Ile goli strzelił Warta Poznań w sezonie 2026/2027?

Warta Poznań strzelił 19 goli w 11 meczach — średnio 1.73 na mecz. Stracił 15 (1.36 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Warta Poznań w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów Warta Poznań — 8 z 11 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Warta Poznań gra następny mecz?

Następny mecz Warta Poznań to ŁKS Łódź 26.10.2026 o 17:00 (Stadion przy Drodze Dębińskiej). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Warta Poznań i terminarz 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Warta Poznań w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Warta Poznań (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.

Jaki jest bilans Warta Poznań u siebie w sezonie 2026/2027?

Warta Poznań wygrał 3 z 3 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.33 i traci 0.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Warta Poznań?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Warta Poznań — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Liga

Go to 1. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10631+1121
2
11605+418
3
11533+318
4
10523+417
5
10523+217
6
10514+316
7
10433+215
8
10424+414
9
10424-614
10
10334-112
11
10334-112
12
10262-212
13
11335-412
14
10334-812
15
10181-111
16
10325-111
17
11326-611
18
10307-39
Nadchodzące
26 paź
H
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
31 paź
A
PodbeskidziePodbeskidzie
7 lis
H
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
21 lis
A
Ruch ChorzówRuch Chorzów
28 lis
H
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce

Informacje o Warta Poznań

Oficjalna nazwa klubu

Warta Poznań

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Maciej Tokarczyk

Rok założenia

1912

Stadion

Stadion przy Drodze Dębińskiej

Adres stadionu

ul. Droga Dębińska 12

Pojemność stadionu

6800

Mecze
Typy
Value Bets
Generator