
Następny mecz
1. Liga
Unia Skierniewice
24.10.2026

Polonia Bytom
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 1. Liga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.37
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.37
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
27%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
55%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
55%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
54%
Bardzo dobraCzyste konta
18% meczów
18%
ZłaStrzały
Na mecz
14.09
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.91
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
27%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.55
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.09
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • 1. Liga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Unia Skierniewice Attacking
2026/27
Legends
Unia Skierniewice Defending
2026/27
Legends
Unia Skierniewice — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.37
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Unia Skierniewice — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.37
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Unia Skierniewice strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.40

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.20

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.20
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.67

Kartki dla
Śr. ligi 1.84

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.84
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.64

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.62

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.19
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Unia Skierniewice 2026/2027 — 1. Liga
Unia Skierniewice zajmuje obecnie 17th w 1. Liga z 11 punktami w 11 meczach (3W 2D 6L). Unia Skierniewice strzelił 12 goli i stracił 18 — różnica bramek -6. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 17th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Unia Skierniewice na SmartBet.
Statystyki goli Unia Skierniewice 2026/2027
Unia Skierniewice średnio strzela 1.09 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.60 straconych.
Typy i value bety Unia Skierniewice 2026/2027
SmartBet generuje typy Unia Skierniewice na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (55%) oraz gol Unia Skierniewice (73%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.
Statystyki BTTS i czystych kont Unia Skierniewice 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Unia Skierniewice. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Unia Skierniewice 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Unia Skierniewice. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 18% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.
Forma Unia Skierniewice 2026/2027
Aktualna forma: LWDDL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 3L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.
Najczęściej zadawane pytania - Unia Skierniewice 2026/2027
Ile goli strzelił Unia Skierniewice w sezonie 2026/2027?
Unia Skierniewice strzelił 12 goli w 11 meczach — średnio 1.09 na mecz. Stracił 18 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Unia Skierniewice w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 55% meczów Unia Skierniewice — 6 z 11 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Unia Skierniewice gra następny mecz?
Następny mecz Unia Skierniewice to Polonia Bytom 24.10.2026 o 13:30 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Unia Skierniewice i terminarz 1. Liga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Unia Skierniewice w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Unia Skierniewice (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.
Jaki jest bilans Unia Skierniewice u siebie w sezonie 2026/2027?
Unia Skierniewice wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.33 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Unia Skierniewice?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Unia Skierniewice — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 1. Liga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 6 | 3 | 1 | +11 | 21 | |
2 | 11 | 6 | 0 | 5 | +4 | 18 | |
3 | 11 | 5 | 3 | 3 | +3 | 18 | |
4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +4 | 17 | |
5 | 10 | 5 | 2 | 3 | +2 | 17 | |
6 | 10 | 5 | 1 | 4 | +3 | 16 | |
7 | 10 | 4 | 3 | 3 | +2 | 15 | |
8 | 10 | 4 | 2 | 4 | +4 | 14 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | -6 | 14 | |
10 | 10 | 3 | 3 | 4 | -1 | 12 | |
11 | 10 | 3 | 3 | 4 | -1 | 12 | |
12 | 10 | 2 | 6 | 2 | -2 | 12 | |
13 | 11 | 3 | 3 | 5 | -4 | 12 | |
14 | 10 | 3 | 3 | 4 | -8 | 12 | |
15 | 10 | 1 | 8 | 1 | -1 | 11 | |
16 | 10 | 3 | 2 | 5 | -1 | 11 | |
17 | 11 | 3 | 2 | 6 | -6 | 11 | |
18 | 10 | 3 | 0 | 7 | -3 | 9 |
Informacje o Unia Skierniewice
Oficjalna nazwa klubu
Unia Skierniewice
Skrót
Kraj
Poland
Aktualny trener
Kamil Socha
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny 1. Liga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















