
Następny mecz
1. Liga
Arka Gdynia
06.09.2026

ŁKS Łódź
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 1. Liga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.36
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.36
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
33%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
17%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
53%
Bardzo dobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
12.17
DobraStrzały celne
Na mecz
3.50
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.83
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaArka Gdynia Attacking
2026/27
Legends
Arka Gdynia Defending
2026/27
Legends
Arka Gdynia — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.36
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Arka Gdynia — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.36
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Arka Gdynia strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.39

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.20

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.20
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.57

Kartki dla
Śr. ligi 1.79

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.79
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.91

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.17

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 30.36
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Arka Gdynia 2026/2027 — 1. Liga
Arka Gdynia zajmuje obecnie 5th w 1. Liga z 10 punktami w 6 meczach (3W 1D 2L). Arka Gdynia strzelił 9 goli i stracił 5 — różnica bramek +4. Średnia 1.67 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Arka Gdynia na SmartBet.
Statystyki goli Arka Gdynia 2026/2027
Arka Gdynia średnio strzela 1.50 i traci 0.83 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 17% spotkań. U siebie: 2.67 strzelonych · 0.33 straconych. Na wyjeździe: 0.33 strzelonych · 1.33 straconych.
Typy i value bety Arka Gdynia 2026/2027
SmartBet generuje typy Arka Gdynia na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (17%) oraz gol Arka Gdynia (67%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.
Statystyki BTTS i czystych kont Arka Gdynia 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 17% meczów Arka Gdynia. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Arka Gdynia 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Arka Gdynia. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.
Forma Arka Gdynia 2026/2027
Aktualna forma: WLWLD — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.
Najczęściej zadawane pytania - Arka Gdynia 2026/2027
Ile goli strzelił Arka Gdynia w sezonie 2026/2027?
Arka Gdynia strzelił 9 goli w 6 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 5 (0.83 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Arka Gdynia w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 33% meczów Arka Gdynia — 2 z 6 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Arka Gdynia gra następny mecz?
Następny mecz Arka Gdynia to ŁKS Łódź 06.09.2026 o 12:30 (Stadion Miejski). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Arka Gdynia i terminarz 1. Liga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Arka Gdynia w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 17% meczów Arka Gdynia (1 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.
Jaki jest bilans Arka Gdynia u siebie w sezonie 2026/2027?
Arka Gdynia wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.67 i traci 0.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Arka Gdynia?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Arka Gdynia — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 1. Liga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 1 | 1 | +7 | 13 | |
2 | 6 | 3 | 3 | 0 | +5 | 12 | |
3 | 6 | 3 | 2 | 1 | +5 | 11 | |
4 | 6 | 3 | 1 | 2 | +5 | 10 | |
5 | 6 | 3 | 1 | 2 | +4 | 10 | |
6 | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 | |
7 | 6 | 3 | 0 | 3 | +1 | 9 | |
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | +1 | 8 | |
9 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
10 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -4 | 7 | |
13 | 6 | 2 | 1 | 3 | -4 | 7 | |
14 | 6 | 2 | 0 | 4 | -2 | 6 | |
15 | 6 | 1 | 3 | 2 | -3 | 6 | |
16 | 6 | 2 | 0 | 4 | -4 | 6 | |
17 | 6 | 0 | 5 | 1 | -2 | 5 | |
18 | 6 | 1 | 2 | 3 | -8 | 5 |
Informacje o Arka Gdynia
Oficjalna nazwa klubu
Arka Gdynia
Skrót
ARK
Kraj
Poland
Aktualny trener
Dariusz Banasik
Rok założenia
1929
Stadion
Stadion Miejski
Adres stadionu
ul. Olimpijska 5/9, Redłowo
Pojemność stadionu
15300
Inne drużyny 1. Liga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















