Stal Mielec

Stal Mielec Statystyki 2026/2027 1. Liga

LWLLD

Następny mecz

1. Liga1. Liga
Stal Mielec

Stal Mielec

24.10.2026

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
2.45
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

73%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

14.55

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.18

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.27

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.09

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Stal Mielec Attacking

2026/27

Legends

Stal Mielec
League average

Stal Mielec Defending

2026/27

Legends

Stal Mielec
League average

Stal Mielec — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.37

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
41 min
150 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
40%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
20%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
18%
Bez gola
0%
60%
27%

Stal Mielec — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.45
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
26 min
37 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
50%
80%
64%
Powyżej 2.5 straconych
17%
60%
36%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Stal Mielec strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
31%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
19%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
6%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
67%
80%
73%
Powyżej 3.5
33%
40%
36%
Powyżej 4.5
33%
20%
27%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
40%
73%
Oba zespoły nie strzelą
0%
60%
27%

Statystyki rzutów rożnych

Stal Mielec

Śr. łączne rzuty rożne

10.27/ Mecz
x

Śr. ligi 10.40

Średnia

Stal Mielec

Rzuty rożne dla

5.27/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Stal Mielec

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.20

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
60%
73%
Powyżej 8.5
67%
60%
64%
Powyżej 9.5
33%
60%
45%
Powyżej 10.5
33%
40%
36%
Powyżej 11.5
33%
40%
36%
Powyżej 12.5
33%
40%
36%

Statystyki kartek

Stal Mielec

Śr. łączne kartki

4.18/ Mecz
x

Śr. ligi 3.67

Dobra

Stal Mielec

Kartki dla

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Dobra

Stal Mielec

Kartki przeciw

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.84

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
100%
91%
Powyżej 3.5
67%
80%
73%
Powyżej 4.5
50%
40%
45%
Powyżej 5.5
17%
0%
9%
Powyżej 6.5
17%
0%
9%

Statystyki strzałów

Stal Mielec

Śr. łączne strzały

30.73/ Mecz
x

Śr. ligi 27.64

Dobra

Stal Mielec

Śr. strzały celne

10.55/ Mecz
x

Śr. ligi 8.62

Bardzo dobra

Stal Mielec

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.19

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
80%
73%
Powyżej 7.5
67%
80%
73%
Powyżej 8.5
67%
80%
73%
Powyżej 9.5
67%
60%
64%
Powyżej 10.5
33%
60%
45%
Stal Mielec

Statystyki Stal Mielec 2026/2027 — 1. Liga

Stal Mielec zajmuje obecnie 14th w 1. Liga z 12 punktami w 10 meczach (3W 3D 4L). Stal Mielec strzelił 16 goli i stracił 24 — różnica bramek -8. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Stal Mielec na SmartBet.

Statystyki goli Stal Mielec 2026/2027

Stal Mielec średnio strzela 1.45 i traci 2.45 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 73% spotkań. U siebie: 2.17 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 0.60 strzelonych · 3.40 straconych.

Typy i value bety Stal Mielec 2026/2027

SmartBet generuje typy Stal Mielec na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (73%) oraz gol Stal Mielec (73%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy 1. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Stal Mielec 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Stal Mielec. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Stal Mielec 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 91% meczów Stal Mielec. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 55% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 64%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Liga.

Forma Stal Mielec 2026/2027

Aktualna forma: LDLLW — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 3D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Stal Mielec 2026/2027

Ile goli strzelił Stal Mielec w sezonie 2026/2027?

Stal Mielec strzelił 16 goli w 10 meczach — średnio 1.60 na mecz. Stracił 24 (2.40 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Stal Mielec w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów Stal Mielec — 8 z 11 spotkań w 1. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Stal Mielec gra następny mecz?

Następny mecz Stal Mielec to Chrobry Głogów 24.10.2026 o 13:30 (Stadion MOSiR). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Stal Mielec i terminarz 1. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Stal Mielec w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Stal Mielec (8 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Liga.

Jaki jest bilans Stal Mielec u siebie w sezonie 2026/2027?

Stal Mielec wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 3 i przegrał 1. Średnio strzela 2.17 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Stal Mielec?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Stal Mielec — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Liga

Go to 1. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10631+1121
2
11605+418
3
11533+318
4
10523+417
5
10523+217
6
10514+316
7
10433+215
8
10424+414
9
10424-614
10
10334-112
11
10334-112
12
10262-212
13
11335-412
14
10334-812
15
10181-111
16
10325-111
17
11326-611
18
10307-39
Nadchodzące
24 paź
H
Chrobry GłogówChrobry Głogów
8 lis
H
Ruch ChorzówRuch Chorzów
21 lis
A
Polonia WarszawaPolonia Warszawa

Informacje o Stal Mielec

Oficjalna nazwa klubu

Stal Mielec

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Ireneusz Mamrot

Rok założenia

1939

Stadion

Stadion MOSiR

Adres stadionu

ul. Solskiego 1

Pojemność stadionu

7000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator