Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Cardiff City

Cardiff City

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers

5

Rozegrane mecze

Cardiff City

3

Wygrane WOL

0

Remisy

2

Wygrane CDF

Cardiff City

Cardiff City

Statystyki H2H

Śr. goli

2.60

5 meczów

Gospodarz1.60
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

60%

5 meczów

Gospodarz5/5
x
Gość3/5
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Cardiff City i Wolverhampton Wanderers strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Wolverhampton Wanderers0.00Gole / Mecz
x

WOL U siebie

Cardiff City0.00Gole / Mecz
x

CDF Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Wolverhampton WanderersWOL
Cardiff CityCDF
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez WOL i CDF.

Gole stracone przez drużynę

Cardiff City i Wolverhampton Wanderers tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Wolverhampton Wanderers0.00Stracone / Mecz
x

WOL U siebie

Cardiff City0.00Stracone / Mecz
x

CDF Na wyjeździe

Stracone na mecz
Wolverhampton WanderersWOL
Cardiff CityCDF
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez WOL i CDF.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Wolverhampton WanderersWOL
Cardiff CityCDF
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Wolverhampton WanderersWOL
Cardiff CityCDF
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Wolverhampton WanderersCardiff City

Śr. łączne rzuty rożne

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers - Rożne zdobyte

Cardiff City

Cardiff City - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Wolverhampton WanderersWOL
Cardiff CityCDF
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Wolverhampton WanderersCardiff City

Śr. łączne kartki

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers - Kartki zdobyte

Cardiff City

Cardiff City - Kartki zdobyte

Kartki
Wolverhampton WanderersWOL
Cardiff CityCDF
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Wolverhampton WanderersCardiff City

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 27.10

Bardzo zła

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Cardiff City

Cardiff City - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.30

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Wolverhampton Wanderers vs Cardiff City Statystyki i H2H - Championship, 31 października 2026

Wolverhampton Wanderers podejmuje Cardiff City w sobota 31 października w rozgrywkach Championship. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Cardiff City zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach Wolverhampton Wanderers i Cardiff City zmierzyły się 5 razy: Wolverhampton Wanderers wygrał 3, Cardiff City 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 60% ich meczów, a BTTS w 60% spotkań między Wolverhampton Wanderers a Cardiff City.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Championship.

Wolverhampton Wanderers vs Cardiff City mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Wolverhampton Wanderers vs Cardiff City mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.60 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 60% meczów, a BTTS w 60%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Wolverhampton Wanderers strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Cardiff City strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Wolverhampton Wanderers vs Cardiff City?

Wolverhampton Wanderers i Cardiff City zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Wolverhampton Wanderers wygrał 3, Cardiff City wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 60% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wolverhampton Wanderers 2-0 Cardiff City (02 marca 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Wolverhampton Wanderers vs Cardiff City?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (80%). Najlepszy typ na gole drużyny: Wolverhampton Wanderers powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Championship.

Tabela Championship

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11722+823
2
11641+1822
3
11641+622
4
11551+920
5
11623+320
6
11614+219
7
11632+1117
8
11452+317
9
10523+317
10
11434+115
11
11434+115
12
11434015
13
10424014
14
11353-114
15
11425-314
16
11425-314
17
11353-514
18
11335-1012
19
11254+111
20
11326-911
21
11308-49
22
11155-58
23
11137-116
24
11119-154
Mecze
Typy
Value Bets
Generator