Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos

2

Rozegrane mecze

V-Varen Nagasaki

2

Wygrane YOK

0

Remisy

0

Wygrane V-V

V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki

Statystyki H2H

Śr. goli

4.00

2 meczów

Gospodarz3.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

V-Varen Nagasaki i Yokohama F. Marinos strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Yokohama F. Marinos0.00Gole / Mecz
x

YOK U siebie

V-Varen Nagasaki0.00Gole / Mecz
x

V-V Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Yokohama F. MarinosYOK
V-Varen NagasakiV-V
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez YOK i V-V.

Gole stracone przez drużynę

V-Varen Nagasaki i Yokohama F. Marinos tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Yokohama F. Marinos0.00Stracone / Mecz
x

YOK U siebie

V-Varen Nagasaki0.00Stracone / Mecz
x

V-V Na wyjeździe

Stracone na mecz
Yokohama F. MarinosYOK
V-Varen NagasakiV-V
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez YOK i V-V.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Yokohama F. MarinosYOK
V-Varen NagasakiV-V
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Yokohama F. MarinosYOK
V-Varen NagasakiV-V
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Yokohama F. MarinosV-Varen Nagasaki

Śr. łączne rzuty rożne

Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos - Rożne zdobyte

V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Yokohama F. MarinosYOK
V-Varen NagasakiV-V
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Yokohama F. MarinosV-Varen Nagasaki

Śr. łączne kartki

Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos - Kartki zdobyte

V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki - Kartki zdobyte

Kartki
Yokohama F. MarinosYOK
V-Varen NagasakiV-V
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Yokohama F. MarinosV-Varen Nagasaki

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Bardzo zła

Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.21

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Yokohama F. Marinos vs V-Varen Nagasaki Statystyki i H2H - J1 League, 13 grudnia 2026

Yokohama F. Marinos podejmuje V-Varen Nagasaki w niedziela 13 grudnia w rozgrywkach J1 League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy V-Varen Nagasaki zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 2 spotkaniach Yokohama F. Marinos i V-Varen Nagasaki zmierzyły się 2 razy: Yokohama F. Marinos wygrał 2, V-Varen Nagasaki 0, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Yokohama F. Marinos a V-Varen Nagasaki.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi J1 League.

Yokohama F. Marinos vs V-Varen Nagasaki mają wysoki potencjał strzelecki?

Yokohama F. Marinos vs V-Varen Nagasaki mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Yokohama F. Marinos strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a V-Varen Nagasaki strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Yokohama F. Marinos vs V-Varen Nagasaki?

Yokohama F. Marinos i V-Varen Nagasaki zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Yokohama F. Marinos wygrał 2, V-Varen Nagasaki wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: V-Varen Nagasaki 0-1 Yokohama F. Marinos (10 listopada 2018). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Yokohama F. Marinos vs V-Varen Nagasaki?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Yokohama F. Marinos powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi J1 League.

Tabela J1 League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Mecze
Typy
Value Bets
Generator