Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

NKP Podhale

NKP Podhale

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

3

Rozegrane mecze

NKP Podhale

2

Wygrane Hut

0

Remisy

1

Wygrane NKP

NKP Podhale

NKP Podhale

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

3 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

33%

3 meczów

Gospodarz2/3
x
Gość2/3
x

Ost. 5: 1/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

NKP Podhale i Hutnik Krakow strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hutnik Krakow0.00Gole / Mecz
x

Hut U siebie

NKP Podhale0.00Gole / Mecz
x

NKP Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hutnik KrakowHut
NKP PodhaleNKP
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Hut i NKP.

Gole stracone przez drużynę

NKP Podhale i Hutnik Krakow tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hutnik Krakow0.00Stracone / Mecz
x

Hut U siebie

NKP Podhale0.00Stracone / Mecz
x

NKP Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hutnik KrakowHut
NKP PodhaleNKP
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Hut i NKP.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hutnik KrakowHut
NKP PodhaleNKP
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hutnik KrakowHut
NKP PodhaleNKP
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hutnik KrakowNKP Podhale

Śr. łączne rzuty rożne

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Rożne zdobyte

NKP Podhale

NKP Podhale - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hutnik KrakowHut
NKP PodhaleNKP
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hutnik KrakowNKP Podhale

Śr. łączne kartki

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Kartki zdobyte

NKP Podhale

NKP Podhale - Kartki zdobyte

Kartki
Hutnik KrakowHut
NKP PodhaleNKP
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hutnik KrakowNKP Podhale

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

NKP Podhale

NKP Podhale - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hutnik Krakow vs NKP Podhale Statystyki i H2H - 2. Liga, 20 lutego 2027

Hutnik Krakow podejmuje NKP Podhale w sobota 20 lutego w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy NKP Podhale zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 3 spotkaniach Hutnik Krakow i NKP Podhale zmierzyły się 3 razy: Hutnik Krakow wygrał 2, NKP Podhale 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 33% ich meczów, a BTTS w 33% spotkań między Hutnik Krakow a NKP Podhale.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Hutnik Krakow vs NKP Podhale mają wysoki potencjał strzelecki?

Hutnik Krakow vs NKP Podhale mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 33% meczów, a BTTS w 33%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hutnik Krakow strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a NKP Podhale strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hutnik Krakow vs NKP Podhale?

Hutnik Krakow i NKP Podhale zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Hutnik Krakow wygrał 2, NKP Podhale wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 33% spotkań H2H. Ostatni mecz: NKP Podhale 2-5 Hutnik Krakow (08 sierpnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hutnik Krakow vs NKP Podhale?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Hutnik Krakow powyżej 0.5 gola (67%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator