Znicz Pruszków

Znicz Pruszków Statystyki 2026/2027 2. Liga

WWWDW

Następny mecz

2. Liga2. Liga
Znicz Pruszków

Znicz Pruszków

Dzisiaj

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
2.18
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

73%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

73%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

19.36

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.55

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.91

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Znicz Pruszków Attacking

2026/27

Legends

Znicz Pruszków
League average

Znicz Pruszków Defending

2026/27

Legends

Znicz Pruszków
League average

Znicz Pruszków — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.18
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
48 min
33 min
41 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
86%
100%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
43%
75%
55%
Powyżej 2.5 goli drużyny
29%
75%
45%
Bez gola
14%
0%
9%

Znicz Pruszków — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
79 min
90 min
83 min
Powyżej 0.5 straconych
86%
75%
82%
Powyżej 1.5 straconych
29%
25%
27%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
14%
25%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Znicz Pruszków strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
4%
16 - 30 min
29%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
71%
75%
73%
Powyżej 2.5
43%
75%
55%
Powyżej 3.5
29%
75%
45%
Powyżej 4.5
29%
50%
36%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
71%
75%
73%
Oba zespoły nie strzelą
29%
25%
27%

Statystyki rzutów rożnych

Znicz Pruszków

Śr. łączne rzuty rożne

12.55/ Mecz
x

Śr. ligi 11.27

Dobra

Znicz Pruszków

Rzuty rożne dla

6.91/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Bardzo dobra

Znicz Pruszków

Rzuty rożne przeciw

5.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
71%
75%
73%
Powyżej 8.5
71%
75%
73%
Powyżej 9.5
57%
75%
64%
Powyżej 10.5
57%
75%
64%
Powyżej 11.5
57%
75%
64%
Powyżej 12.5
43%
50%
45%

Statystyki kartek

Znicz Pruszków

Śr. łączne kartki

4.09/ Mecz
x

Śr. ligi 3.81

Średnia

Znicz Pruszków

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Średnia

Znicz Pruszków

Kartki przeciw

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
86%
100%
91%
Powyżej 3.5
71%
25%
55%
Powyżej 4.5
43%
0%
27%
Powyżej 5.5
29%
0%
18%
Powyżej 6.5
14%
0%
9%

Statystyki strzałów

Znicz Pruszków

Śr. łączne strzały

32.64/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Dobra

Znicz Pruszków

Śr. strzały celne

9.55/ Mecz
x

Śr. ligi 9.13

Średnia

Znicz Pruszków

Śr. skuteczność strzałów

29%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.05

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
71%
100%
82%
Powyżej 7.5
71%
100%
82%
Powyżej 8.5
57%
100%
73%
Powyżej 9.5
57%
100%
73%
Powyżej 10.5
29%
75%
45%
Znicz Pruszków

Statystyki Znicz Pruszków 2026/2027 — 2. Liga

Znicz Pruszków zajmuje obecnie 2nd w 2. Liga z 26 punktami w 11 meczach (8W 2D 1L). Znicz Pruszków strzelił 24 goli i stracił 12 — różnica bramek +12. Średnia 2.36 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Znicz Pruszków na SmartBet.

Statystyki goli Znicz Pruszków 2026/2027

Znicz Pruszków średnio strzela 2.18 i traci 1.09 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 73% spotkań. U siebie: 1.86 strzelonych · 1.14 straconych. Na wyjeździe: 2.75 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Znicz Pruszków 2026/2027

SmartBet generuje typy Znicz Pruszków na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (73%) oraz gol Znicz Pruszków (91%). Skuteczność u siebie: 57% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Znicz Pruszków 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Znicz Pruszków. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Znicz Pruszków 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 64% meczów Znicz Pruszków. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 64% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.

Forma Znicz Pruszków 2026/2027

Aktualna forma: WDWWW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 2D 1L w 7 meczach. Na wyjeździe: 4W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Znicz Pruszków 2026/2027

Ile goli strzelił Znicz Pruszków w sezonie 2026/2027?

Znicz Pruszków strzelił 24 goli w 11 meczach — średnio 2.18 na mecz. Stracił 12 (1.09 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Znicz Pruszków w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Znicz Pruszków — 6 z 11 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Znicz Pruszków gra następny mecz?

Następny mecz Znicz Pruszków to Rekord Bielsko-Biała 18.10.2026 o 15:00 (Stadion Znicza). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Znicz Pruszków i terminarz 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Znicz Pruszków w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Znicz Pruszków (8 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.

Jaki jest bilans Znicz Pruszków u siebie w sezonie 2026/2027?

Znicz Pruszków wygrał 4 z 7 meczów u siebie (57%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.86 i traci 1.14 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Znicz Pruszków?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Znicz Pruszków — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Liga

Go to 2. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Nadchodzące
18 paź
H
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała
25 paź
A
Avia SwidnikAvia Swidnik
28 paź
H
Ruch ChorzówRuch Chorzów
31 paź
A
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
7 lis
H
NKP PodhaleNKP Podhale

Informacje o Znicz Pruszków

Oficjalna nazwa klubu

Znicz Pruszków

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Peter Struhár

Rok założenia

1923

Stadion

Stadion Znicza

Adres stadionu

ul. Bohaterów Warszawy 4

Pojemność stadionu

2000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator