Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz Statystyki 2026/2027 2. Liga

DLDWL

Następny mecz

2. Liga2. Liga
Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Dzisiaj

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

36%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

45%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

45% meczów

45%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

16.82

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.36

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.73

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Sandecja Nowy Sącz Attacking

2026/27

Legends

Sandecja Nowy Sącz
League average

Sandecja Nowy Sącz Defending

2026/27

Legends

Sandecja Nowy Sącz
League average

Sandecja Nowy Sącz — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
50 min
90 min
66 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
67%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
17%
27%
Powyżej 2.5 goli drużyny
40%
17%
27%
Bez gola
20%
33%
27%

Sandecja Nowy Sącz — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
75 min
90 min
83 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
50%
55%
Powyżej 1.5 straconych
40%
33%
36%
Powyżej 2.5 straconych
20%
17%
18%
Czyste konto
40%
50%
45%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Sandecja Nowy Sącz strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
7%
31 - 45 min
27%
46 - 60 min
47%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
7%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
80%
83%
82%
Powyżej 1.5
80%
67%
73%
Powyżej 2.5
60%
50%
55%
Powyżej 3.5
40%
0%
18%
Powyżej 4.5
20%
0%
9%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
33%
45%
Oba zespoły nie strzelą
40%
67%
55%

Statystyki rzutów rożnych

Sandecja Nowy Sącz

Śr. łączne rzuty rożne

10.64/ Mecz
x

Śr. ligi 11.27

Średnia

Sandecja Nowy Sącz

Rzuty rożne dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Zła

Sandecja Nowy Sącz

Rzuty rożne przeciw

5.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
60%
100%
82%
Powyżej 9.5
60%
83%
73%
Powyżej 10.5
40%
67%
55%
Powyżej 11.5
0%
50%
27%
Powyżej 12.5
0%
17%
9%

Statystyki kartek

Sandecja Nowy Sącz

Śr. łączne kartki

5.18/ Mecz
x

Śr. ligi 3.81

Bardzo dobra

Sandecja Nowy Sącz

Kartki dla

2.73/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo dobra

Sandecja Nowy Sącz

Kartki przeciw

2.45/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
83%
82%
Powyżej 3.5
80%
83%
82%
Powyżej 4.5
80%
67%
73%
Powyżej 5.5
80%
17%
45%
Powyżej 6.5
40%
17%
27%

Statystyki strzałów

Sandecja Nowy Sącz

Śr. łączne strzały

29.73/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Średnia

Sandecja Nowy Sącz

Śr. strzały celne

9.91/ Mecz
x

Śr. ligi 9.13

Średnia

Sandecja Nowy Sącz

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.05

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
80%
67%
73%
Powyżej 8.5
60%
67%
64%
Powyżej 9.5
40%
67%
55%
Powyżej 10.5
20%
50%
36%
Sandecja Nowy Sącz

Statystyki Sandecja Nowy Sącz 2026/2027 — 2. Liga

Sandecja Nowy Sącz zajmuje obecnie 10th w 2. Liga z 16 punktami w 11 meczach (4W 4D 3L). Sandecja Nowy Sącz strzelił 15 goli i stracił 12 — różnica bramek +3. Średnia 1.45 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Sandecja Nowy Sącz na SmartBet.

Statystyki goli Sandecja Nowy Sącz 2026/2027

Sandecja Nowy Sącz średnio strzela 1.36 i traci 1.09 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 45% spotkań. U siebie: 1.80 strzelonych · 1.20 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Sandecja Nowy Sącz 2026/2027

SmartBet generuje typy Sandecja Nowy Sącz na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (45%) oraz gol Sandecja Nowy Sącz (73%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Sandecja Nowy Sącz 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Sandecja Nowy Sącz. Czyste konta w 45% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Sandecja Nowy Sącz 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Sandecja Nowy Sącz. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 45%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.

Forma Sandecja Nowy Sącz 2026/2027

Aktualna forma: LWDLD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Sandecja Nowy Sącz 2026/2027

Ile goli strzelił Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027?

Sandecja Nowy Sącz strzelił 15 goli w 11 meczach — średnio 1.36 na mecz. Stracił 12 (1.09 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Sandecja Nowy Sącz — 6 z 11 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Sandecja Nowy Sącz gra następny mecz?

Następny mecz Sandecja Nowy Sącz to Zawisza Bydgoszcz 18.10.2026 o 17:30 (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Sandecja Nowy Sącz i terminarz 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Sandecja Nowy Sącz (5 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.

Jaki jest bilans Sandecja Nowy Sącz u siebie w sezonie 2026/2027?

Sandecja Nowy Sącz wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.80 i traci 1.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Sandecja Nowy Sącz?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Sandecja Nowy Sącz — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Liga

Go to 2. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Nadchodzące
18 paź
H
Zawisza BydgoszczZawisza Bydgoszcz
24 paź
A
Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola
30 paź
H
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
7 lis
A
Sokół KleczewSokół Kleczew
14 lis
A
Legia Warszawa IILegia Warszawa II

Informacje o Sandecja Nowy Sącz

Oficjalna nazwa klubu

Sandecja Nowy Sącz

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Ireneusz Mamrot

Rok założenia

1910

Stadion

Stadion im. Ojca Władysława Augustynka

Adres stadionu

ul. Kilińskiego 47

Pojemność stadionu

8111

Mecze
Typy
Value Bets
Generator