
Następny mecz
2. Liga
Falubaz Zielona Góra
05.09.2026

Świt Skolwin
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 2. Liga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.57
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.57
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
51%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
8.83
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.50
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
4.83
DobraKartki dla
Na mecz
2.67
ŚredniaŚwit Skolwin Attacking
2026/27
Legends
Świt Skolwin Defending
2026/27
Legends
Świt Skolwin — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.57
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Świt Skolwin — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.57
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Świt Skolwin strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.93

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.47

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.47
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.08

Kartki dla
Śr. ligi 1.54

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.54
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 28.61

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.78

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.18
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Świt Skolwin 2026/2027 — 2. Liga
Świt Skolwin zajmuje obecnie 18th w 2. Liga z 2 punktami w 6 meczach (0W 2D 4L). Świt Skolwin strzelił 4 goli i stracił 14 — różnica bramek -10. Średnia 0.33 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Świt Skolwin na SmartBet.
Statystyki goli Świt Skolwin 2026/2027
Świt Skolwin średnio strzela 0.67 i traci 2.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 0.33 strzelonych · 3.00 straconych.
Typy i value bety Świt Skolwin 2026/2027
SmartBet generuje typy Świt Skolwin na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Świt Skolwin (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.
Statystyki BTTS i czystych kont Świt Skolwin 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Świt Skolwin. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Świt Skolwin 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Świt Skolwin. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.
Forma Świt Skolwin 2026/2027
Aktualna forma: LLLDD — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.
Najczęściej zadawane pytania - Świt Skolwin 2026/2027
Ile goli strzelił Świt Skolwin w sezonie 2026/2027?
Świt Skolwin strzelił 4 goli w 6 meczach — średnio 0.67 na mecz. Stracił 14 (2.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Świt Skolwin w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Świt Skolwin — 3 z 6 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Świt Skolwin gra następny mecz?
Następny mecz Świt Skolwin to Falubaz Zielona Góra 05.09.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Świt Skolwin i terminarz 2. Liga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Świt Skolwin w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Świt Skolwin (3 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.
Jaki jest bilans Świt Skolwin u siebie w sezonie 2026/2027?
Świt Skolwin wygrał 0 z 3 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Świt Skolwin?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Świt Skolwin — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 2. Liga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +9 | 14 | |
2 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
4 | 6 | 3 | 3 | 0 | +5 | 12 | |
5 | 6 | 3 | 2 | 1 | +4 | 11 | |
6 | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 | |
7 | 6 | 2 | 3 | 1 | +6 | 9 | |
8 | 6 | 3 | 0 | 3 | -2 | 9 | |
9 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
10 | 6 | 2 | 2 | 2 | -3 | 8 | |
11 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 7 | |
12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -4 | 7 | |
13 | 6 | 2 | 0 | 4 | +2 | 6 | |
14 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 | |
15 | 6 | 2 | 0 | 4 | -1 | 6 | |
16 | 6 | 1 | 3 | 2 | -7 | 6 | |
17 | 6 | 0 | 2 | 4 | -9 | 2 | |
18 | 6 | 0 | 2 | 4 | -10 | 2 |
Informacje o Świt Skolwin
Oficjalna nazwa klubu
Świt Skolwin
Skrót
Kraj
Poland
Aktualny trener
Tomasz Kafarski
Rok założenia
1952
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny 2. Liga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027














