Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra Statystyki 2026/2027 2. Liga

LWLWL

Następny mecz

2. Liga2. Liga
NKP Podhale

NKP Podhale

Dzisiaj

Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.82
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

36%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

64%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

82%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

9% meczów

9%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

14.55

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.64

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.18

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.64

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Falubaz Zielona Góra Attacking

2026/27

Legends

Falubaz Zielona Góra
League average

Falubaz Zielona Góra Defending

2026/27

Legends

Falubaz Zielona Góra
League average

Falubaz Zielona Góra — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.82
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
53 min
45 min
49 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
86%
100%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
29%
50%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
14%
50%
27%
Bez gola
14%
0%
9%

Falubaz Zielona Góra — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
90 min
55 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
75%
91%
Powyżej 1.5 straconych
57%
25%
45%
Powyżej 2.5 straconych
29%
0%
18%
Czyste konto
0%
25%
9%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Falubaz Zielona Góra strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
5%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
5%
61 - 75 min
45%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
75%
91%
Powyżej 2.5
57%
75%
64%
Powyżej 3.5
57%
50%
55%
Powyżej 4.5
29%
0%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
86%
75%
82%
Oba zespoły nie strzelą
14%
25%
18%

Statystyki rzutów rożnych

Falubaz Zielona Góra

Śr. łączne rzuty rożne

12.82/ Mecz
x

Śr. ligi 11.27

Dobra

Falubaz Zielona Góra

Rzuty rożne dla

7.18/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Bardzo dobra

Falubaz Zielona Góra

Rzuty rożne przeciw

5.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
86%
100%
91%
Powyżej 8.5
86%
100%
91%
Powyżej 9.5
86%
100%
91%
Powyżej 10.5
86%
75%
82%
Powyżej 11.5
86%
50%
73%
Powyżej 12.5
71%
25%
55%

Statystyki kartek

Falubaz Zielona Góra

Śr. łączne kartki

3.55/ Mecz
x

Śr. ligi 3.81

Średnia

Falubaz Zielona Góra

Kartki dla

1.64/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Zła

Falubaz Zielona Góra

Kartki przeciw

1.91/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
71%
75%
73%
Powyżej 3.5
29%
75%
45%
Powyżej 4.5
14%
50%
27%
Powyżej 5.5
14%
50%
27%
Powyżej 6.5
0%
25%
9%

Statystyki strzałów

Falubaz Zielona Góra

Śr. łączne strzały

30.64/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Średnia

Falubaz Zielona Góra

Śr. strzały celne

11.09/ Mecz
x

Śr. ligi 9.13

Bardzo dobra

Falubaz Zielona Góra

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.05

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
86%
100%
91%
Powyżej 7.5
86%
75%
82%
Powyżej 8.5
86%
75%
82%
Powyżej 9.5
71%
50%
64%
Powyżej 10.5
71%
25%
55%
Falubaz Zielona Góra

Statystyki Falubaz Zielona Góra 2026/2027 — 2. Liga

Falubaz Zielona Góra zajmuje obecnie 12th w 2. Liga z 15 punktami w 11 meczach (4W 3D 4L). Falubaz Zielona Góra strzelił 20 goli i stracił 18 — różnica bramek +2. Średnia 1.36 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Falubaz Zielona Góra na SmartBet.

Statystyki goli Falubaz Zielona Góra 2026/2027

Falubaz Zielona Góra średnio strzela 1.82 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS w 82% spotkań. U siebie: 1.71 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Falubaz Zielona Góra 2026/2027

SmartBet generuje typy Falubaz Zielona Góra na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (64%), BTTS (82%) oraz gol Falubaz Zielona Góra (91%). Skuteczność u siebie: 14% · Na wyjeździe: 75%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Falubaz Zielona Góra 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 82% meczów Falubaz Zielona Góra. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Falubaz Zielona Góra 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Falubaz Zielona Góra. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 73%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.

Forma Falubaz Zielona Góra 2026/2027

Aktualna forma: LWLWL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 3L w 7 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Falubaz Zielona Góra 2026/2027

Ile goli strzelił Falubaz Zielona Góra w sezonie 2026/2027?

Falubaz Zielona Góra strzelił 20 goli w 11 meczach — średnio 1.82 na mecz. Stracił 18 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Falubaz Zielona Góra w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 64% meczów Falubaz Zielona Góra — 7 z 11 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Falubaz Zielona Góra gra następny mecz?

Następny mecz Falubaz Zielona Góra to NKP Podhale 18.10.2026 o 12:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Falubaz Zielona Góra i terminarz 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Falubaz Zielona Góra w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 82% meczów Falubaz Zielona Góra (9 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.

Jaki jest bilans Falubaz Zielona Góra u siebie w sezonie 2026/2027?

Falubaz Zielona Góra wygrał 1 z 7 meczów u siebie (14%), zremisował 3 i przegrał 3. Średnio strzela 1.71 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Falubaz Zielona Góra?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Falubaz Zielona Góra — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Liga

Go to 2. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Nadchodzące
18 paź
A
NKP PodhaleNKP Podhale
24 paź
H
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
31 paź
A
GKS TychyGKS Tychy

Informacje o Falubaz Zielona Góra

Oficjalna nazwa klubu

Falubaz Zielona Góra

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Sebastian Mordal

Rok założenia

1998

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator