Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała Statystyki 2026/2027 2. Liga

DLWWW

Następny mecz

2. Liga2. Liga
Znicz Pruszków

Znicz Pruszków

Dzisiaj

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

45%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

64%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

55%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

27% meczów

27%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.36

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

3.64

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.18

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.73

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Rekord Bielsko-Biała Attacking

2026/27

Legends

Rekord Bielsko-Biała
League average

Rekord Bielsko-Biała Defending

2026/27

Legends

Rekord Bielsko-Biała
League average

Rekord Bielsko-Biała — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
41 min
108 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
17%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
60%
0%
27%
Bez gola
0%
33%
18%

Rekord Bielsko-Biała — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
68 min
83 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
83%
73%
Powyżej 1.5 straconych
20%
33%
27%
Powyżej 2.5 straconych
0%
17%
9%
Czyste konto
40%
17%
27%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Rekord Bielsko-Biała strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
19%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
25%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
67%
82%
Powyżej 2.5
80%
50%
64%
Powyżej 3.5
20%
0%
9%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
50%
55%
Oba zespoły nie strzelą
40%
50%
45%

Statystyki rzutów rożnych

Rekord Bielsko-Biała

Śr. łączne rzuty rożne

11.09/ Mecz
x

Śr. ligi 11.27

Średnia

Rekord Bielsko-Biała

Rzuty rożne dla

5.18/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Średnia

Rekord Bielsko-Biała

Rzuty rożne przeciw

5.91/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
83%
82%
Powyżej 8.5
80%
83%
82%
Powyżej 9.5
80%
83%
82%
Powyżej 10.5
40%
67%
55%
Powyżej 11.5
40%
33%
36%
Powyżej 12.5
0%
33%
18%

Statystyki kartek

Rekord Bielsko-Biała

Śr. łączne kartki

3.27/ Mecz
x

Śr. ligi 3.81

Zła

Rekord Bielsko-Biała

Kartki dla

1.73/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Średnia

Rekord Bielsko-Biała

Kartki przeciw

1.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
40%
67%
55%
Powyżej 3.5
20%
50%
36%
Powyżej 4.5
20%
33%
27%
Powyżej 5.5
20%
33%
27%
Powyżej 6.5
20%
17%
18%

Statystyki strzałów

Rekord Bielsko-Biała

Śr. łączne strzały

30.91/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Średnia

Rekord Bielsko-Biała

Śr. strzały celne

7.45/ Mecz
x

Śr. ligi 9.13

Bardzo zła

Rekord Bielsko-Biała

Śr. skuteczność strzałów

24%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.05

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
50%
64%
Powyżej 7.5
60%
33%
45%
Powyżej 8.5
60%
17%
36%
Powyżej 9.5
40%
17%
27%
Powyżej 10.5
40%
17%
27%
Rekord Bielsko-Biała

Statystyki Rekord Bielsko-Biała 2026/2027 — 2. Liga

Rekord Bielsko-Biała zajmuje obecnie 8th w 2. Liga z 17 punktami w 11 meczach (5W 2D 4L). Rekord Bielsko-Biała strzelił 16 goli i stracił 12 — różnica bramek +4. Średnia 1.55 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Rekord Bielsko-Biała na SmartBet.

Statystyki goli Rekord Bielsko-Biała 2026/2027

Rekord Bielsko-Biała średnio strzela 1.45 i traci 1.09 gola na mecz. Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 2.20 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 0.83 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Rekord Bielsko-Biała 2026/2027

SmartBet generuje typy Rekord Bielsko-Biała na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (64%), BTTS (55%) oraz gol Rekord Bielsko-Biała (82%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Rekord Bielsko-Biała 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Rekord Bielsko-Biała. Czyste konta w 27% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Rekord Bielsko-Biała 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 64% meczów Rekord Bielsko-Biała. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.

Forma Rekord Bielsko-Biała 2026/2027

Aktualna forma: WWWLD — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Rekord Bielsko-Biała 2026/2027

Ile goli strzelił Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?

Rekord Bielsko-Biała strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 12 (1.09 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 64% meczów Rekord Bielsko-Biała — 7 z 11 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Rekord Bielsko-Biała gra następny mecz?

Następny mecz Rekord Bielsko-Biała to Znicz Pruszków 18.10.2026 o 15:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Rekord Bielsko-Biała i terminarz 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Rekord Bielsko-Biała (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.

Jaki jest bilans Rekord Bielsko-Biała u siebie w sezonie 2026/2027?

Rekord Bielsko-Biała wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 2.20 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Rekord Bielsko-Biała?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Rekord Bielsko-Biała — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Liga

Go to 2. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Nadchodzące
18 paź
A
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
24 paź
H
Resovia RzeszówResovia Rzeszów
31 paź
A
Hutnik KrakowHutnik Krakow
14 lis
A
GKS TychyGKS Tychy

Informacje o Rekord Bielsko-Biała

Oficjalna nazwa klubu

Rekord Bielsko-Biała

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Piotr Tworek

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator