Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II Statystyki 2026/2027 2. Liga

DLWLL

Następny mecz

2. Liga2. Liga
Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II

Dzisiaj

Avia Swidnik

Avia Swidnik

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.55

Dobra

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

11.09

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.82

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.09

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.55

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Śląsk Wrocław II Attacking

2026/27

Legends

Śląsk Wrocław II
League average

Śląsk Wrocław II Defending

2026/27

Legends

Śląsk Wrocław II
League average

Śląsk Wrocław II — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.55

Dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
45 min
52 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
80%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
67%
60%
64%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
20%
9%
Bez gola
17%
20%
18%

Śląsk Wrocław II — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
32 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
100%
82%
Powyżej 1.5 straconych
50%
80%
64%
Powyżej 2.5 straconych
17%
80%
45%
Czyste konto
33%
0%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Śląsk Wrocław II strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
5%
16 - 30 min
26%
31 - 45 min
5%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
16%
76 - 90 min
26%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
83%
100%
91%
Powyżej 2.5
50%
100%
73%
Powyżej 3.5
33%
80%
55%
Powyżej 4.5
17%
60%
36%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
80%
64%
Oba zespoły nie strzelą
50%
20%
36%

Statystyki rzutów rożnych

Śląsk Wrocław II

Śr. łączne rzuty rożne

11.91/ Mecz
x

Śr. ligi 11.27

Średnia

Śląsk Wrocław II

Rzuty rożne dla

4.09/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Bardzo zła

Śląsk Wrocław II

Rzuty rożne przeciw

7.82/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
60%
82%
Powyżej 9.5
100%
40%
73%
Powyżej 10.5
83%
20%
55%
Powyżej 11.5
83%
0%
45%
Powyżej 12.5
50%
0%
27%

Statystyki kartek

Śląsk Wrocław II

Śr. łączne kartki

4.09/ Mecz
x

Śr. ligi 3.81

Średnia

Śląsk Wrocław II

Kartki dla

2.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo dobra

Śląsk Wrocław II

Kartki przeciw

1.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
40%
73%
Powyżej 3.5
83%
40%
64%
Powyżej 4.5
50%
20%
36%
Powyżej 5.5
33%
0%
18%
Powyżej 6.5
33%
0%
18%

Statystyki strzałów

Śląsk Wrocław II

Śr. łączne strzały

27.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Średnia

Śląsk Wrocław II

Śr. strzały celne

8.73/ Mecz
x

Śr. ligi 9.13

Średnia

Śląsk Wrocław II

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.05

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
80%
73%
Powyżej 7.5
50%
80%
64%
Powyżej 8.5
50%
60%
55%
Powyżej 9.5
50%
60%
55%
Powyżej 10.5
17%
60%
36%
Śląsk Wrocław II

Statystyki Śląsk Wrocław II 2026/2027 — 2. Liga

Śląsk Wrocław II zajmuje obecnie 15th w 2. Liga z 10 punktami w 11 meczach (3W 1D 7L). Śląsk Wrocław II strzelił 19 goli i stracił 22 — różnica bramek -3. Średnia 0.91 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Śląsk Wrocław II na SmartBet.

Statystyki goli Śląsk Wrocław II 2026/2027

Śląsk Wrocław II średnio strzela 1.73 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 2.80 straconych.

Typy i value bety Śląsk Wrocław II 2026/2027

SmartBet generuje typy Śląsk Wrocław II na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (64%) oraz gol Śląsk Wrocław II (82%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Śląsk Wrocław II 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Śląsk Wrocław II. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Śląsk Wrocław II 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Śląsk Wrocław II. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 73%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.

Forma Śląsk Wrocław II 2026/2027

Aktualna forma: LLWLD — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 3L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Śląsk Wrocław II 2026/2027

Ile goli strzelił Śląsk Wrocław II w sezonie 2026/2027?

Śląsk Wrocław II strzelił 19 goli w 11 meczach — średnio 1.73 na mecz. Stracił 22 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Śląsk Wrocław II w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów Śląsk Wrocław II — 8 z 11 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Śląsk Wrocław II gra następny mecz?

Następny mecz Śląsk Wrocław II to Avia Swidnik 18.10.2026 o 12:30 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Śląsk Wrocław II i terminarz 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Śląsk Wrocław II w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Śląsk Wrocław II (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.

Jaki jest bilans Śląsk Wrocław II u siebie w sezonie 2026/2027?

Śląsk Wrocław II wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.50 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Śląsk Wrocław II?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Śląsk Wrocław II — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Liga

Go to 2. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Nadchodzące
18 paź
H
Avia SwidnikAvia Swidnik
23 paź
A
Sokół KleczewSokół Kleczew
28 paź
A
Polonia ŚrodaPolonia Środa
31 paź
H
Zawisza BydgoszczZawisza Bydgoszcz
7 lis
A
Świt SkolwinŚwit Skolwin

Informacje o Śląsk Wrocław II

Oficjalna nazwa klubu

Śląsk Wrocław II

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Dawid Gomola

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator