Hutnik Krakow

Hutnik Krakow Statystyki 2026/2027 2. Liga

LWLLD

Następny mecz

2. Liga2. Liga
Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

24.10.2026

Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.58
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

42%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

58%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

15.25

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.17

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.42

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.42

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Hutnik Krakow Attacking

2026/27

Legends

Hutnik Krakow
League average

Hutnik Krakow Defending

2026/27

Legends

Hutnik Krakow
League average

Hutnik Krakow — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.58
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
54 min
57 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
67%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
17%
17%
Bez gola
17%
33%
25%

Hutnik Krakow — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
54 min
68 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
83%
75%
Powyżej 1.5 straconych
33%
50%
42%
Powyżej 2.5 straconych
0%
17%
8%
Czyste konto
33%
17%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Hutnik Krakow strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
21%
16 - 30 min
21%
31 - 45 min
32%
46 - 60 min
16%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
83%
92%
Powyżej 1.5
100%
83%
92%
Powyżej 2.5
50%
50%
50%
Powyżej 3.5
0%
33%
17%
Powyżej 4.5
0%
33%
17%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
67%
58%
Oba zespoły nie strzelą
50%
33%
42%

Statystyki rzutów rożnych

Hutnik Krakow

Śr. łączne rzuty rożne

13.58/ Mecz
x

Śr. ligi 11.27

Bardzo dobra

Hutnik Krakow

Rzuty rożne dla

7.42/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Bardzo dobra

Hutnik Krakow

Rzuty rożne przeciw

6.17/ Mecz
x

Śr. ligi 5.64

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
83%
92%
Powyżej 8.5
100%
67%
83%
Powyżej 9.5
100%
50%
75%
Powyżej 10.5
83%
50%
67%
Powyżej 11.5
83%
33%
58%
Powyżej 12.5
83%
33%
58%

Statystyki kartek

Hutnik Krakow

Śr. łączne kartki

4.92/ Mecz
x

Śr. ligi 3.81

Bardzo dobra

Hutnik Krakow

Kartki dla

2.42/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo dobra

Hutnik Krakow

Kartki przeciw

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
100%
83%
Powyżej 3.5
50%
83%
67%
Powyżej 4.5
50%
67%
58%
Powyżej 5.5
17%
67%
42%
Powyżej 6.5
0%
33%
17%

Statystyki strzałów

Hutnik Krakow

Śr. łączne strzały

28.08/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Średnia

Hutnik Krakow

Śr. strzały celne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.13

Średnia

Hutnik Krakow

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.05

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
100%
92%
Powyżej 7.5
83%
100%
92%
Powyżej 8.5
50%
100%
75%
Powyżej 9.5
33%
83%
58%
Powyżej 10.5
0%
50%
25%
Hutnik Krakow

Statystyki Hutnik Krakow 2026/2027 — 2. Liga

Hutnik Krakow zajmuje obecnie 5th w 2. Liga z 18 punktami w 12 meczach (5W 3D 4L). Hutnik Krakow strzelił 19 goli i stracił 16 — różnica bramek +3. Średnia 1.5 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Hutnik Krakow na SmartBet.

Statystyki goli Hutnik Krakow 2026/2027

Hutnik Krakow średnio strzela 1.58 i traci 1.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 58% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety Hutnik Krakow 2026/2027

SmartBet generuje typy Hutnik Krakow na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (58%) oraz gol Hutnik Krakow (75%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy 2. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Hutnik Krakow 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 58% meczów Hutnik Krakow. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Hutnik Krakow 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 92% meczów Hutnik Krakow. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Liga.

Forma Hutnik Krakow 2026/2027

Aktualna forma: DLLWL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Hutnik Krakow 2026/2027

Ile goli strzelił Hutnik Krakow w sezonie 2026/2027?

Hutnik Krakow strzelił 19 goli w 12 meczach — średnio 1.58 na mecz. Stracił 16 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Hutnik Krakow w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Hutnik Krakow — 6 z 12 spotkań w 2. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Hutnik Krakow gra następny mecz?

Następny mecz Hutnik Krakow to Olimpia Grudziądz 24.10.2026 o 12:00 (Stadion Suche Stawy). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Hutnik Krakow i terminarz 2. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Hutnik Krakow w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 58% meczów Hutnik Krakow (7 z 12 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Liga.

Jaki jest bilans Hutnik Krakow u siebie w sezonie 2026/2027?

Hutnik Krakow wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Hutnik Krakow?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Hutnik Krakow — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Liga

Go to 2. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Nadchodzące
24 paź
H
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
8 lis
A
Avia SwidnikAvia Swidnik
14 lis
A
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
21 lis
H
Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Informacje o Hutnik Krakow

Oficjalna nazwa klubu

Hutnik Krakow

Skrót

Kraj

Poland

Aktualny trener

Konrad Kawaler

Rok założenia

Stadion

Stadion Suche Stawy

Adres stadionu

ul. Ptaszyckiego 4

Pojemność stadionu

6500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator