Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

5

Rozegrane mecze

Resovia Rzeszów

2

Wygrane Hut

0

Remisy

3

Wygrane Res

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów

Statystyki H2H

Śr. goli

3.40

5 meczów

Gospodarz1.40
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

60%

5 meczów

Gospodarz4/5
x
Gość4/5
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Resovia Rzeszów i Hutnik Krakow strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hutnik Krakow0.00Gole / Mecz
x

Hut U siebie

Resovia Rzeszów0.00Gole / Mecz
x

Res Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hutnik KrakowHut
Resovia RzeszówRes
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Hut i Res.

Gole stracone przez drużynę

Resovia Rzeszów i Hutnik Krakow tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hutnik Krakow0.00Stracone / Mecz
x

Hut U siebie

Resovia Rzeszów0.00Stracone / Mecz
x

Res Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hutnik KrakowHut
Resovia RzeszówRes
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Hut i Res.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hutnik KrakowHut
Resovia RzeszówRes
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hutnik KrakowHut
Resovia RzeszówRes
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hutnik KrakowResovia Rzeszów

Śr. łączne rzuty rożne

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Rożne zdobyte

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hutnik KrakowHut
Resovia RzeszówRes
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hutnik KrakowResovia Rzeszów

Śr. łączne kartki

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Kartki zdobyte

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów - Kartki zdobyte

Kartki
Hutnik KrakowHut
Resovia RzeszówRes
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hutnik KrakowResovia Rzeszów

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hutnik Krakow vs Resovia Rzeszów Statystyki i H2H - 2. Liga, 21 listopada 2026

Hutnik Krakow podejmuje Resovia Rzeszów w sobota 21 listopada w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Resovia Rzeszów zdobyli zaledwie 2 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 5 spotkaniach Hutnik Krakow i Resovia Rzeszów zmierzyły się 5 razy: Hutnik Krakow wygrał 2, Resovia Rzeszów 3, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 60% ich meczów, a BTTS w 60% spotkań między Hutnik Krakow a Resovia Rzeszów.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Hutnik Krakow vs Resovia Rzeszów mają wysoki potencjał strzelecki?

Hutnik Krakow vs Resovia Rzeszów mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.40 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 60% meczów, a BTTS w 60%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hutnik Krakow strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Resovia Rzeszów strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hutnik Krakow vs Resovia Rzeszów?

Hutnik Krakow i Resovia Rzeszów zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Hutnik Krakow wygrał 2, Resovia Rzeszów wygrał 3, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 60% spotkań H2H. Ostatni mecz: Resovia Rzeszów 2-0 Hutnik Krakow (22 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hutnik Krakow vs Resovia Rzeszów?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (80%). Najlepszy typ na gole drużyny: Hutnik Krakow powyżej 0.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator