01.08.2026

3 - 0

Zakończony
Pawel Pskit
3.91
0.08

Statystyki meczu

Hutnik KrakowŚwit Skolwin
46%

Posiadanie piłki

54%
10

Strzały

6
x
x
7

Strzały celne

2
x
x
10

Rzuty rożne

7
x
x
14

Faule

16
x
x
1

Spalone

1
x
x
3

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Świt SkolwinHutnik Krakow
2. połowa

72'

3-0
Dawid Pietruszka

57'

57'

46'

1. połowa

45+3'

42'

20'

2-0
Oskar Zawada

7'

1-0
Bartosz Florek

6'

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Świt Skolwin

Świt Skolwin

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

5

Rozegrane mecze

Świt Skolwin

2

Wygrane Hut

0

Remisy

3

Wygrane Świ

Świt Skolwin

Świt Skolwin

Statystyki H2H

Śr. goli

3.40

5 meczów

Gospodarz1.80
x
Gość1.60
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

60%

5 meczów

Gospodarz4/5
x
Gość4/5
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Świt Skolwin i Hutnik Krakow strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hutnik Krakow0.00Gole / Mecz
x

Hut U siebie

Świt Skolwin0.00Gole / Mecz
x

Świ Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hutnik KrakowHut
Świt SkolwinŚwi
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Hut i Świ.

Gole stracone przez drużynę

Świt Skolwin i Hutnik Krakow tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hutnik Krakow0.00Stracone / Mecz
x

Hut U siebie

Świt Skolwin0.00Stracone / Mecz
x

Świ Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hutnik KrakowHut
Świt SkolwinŚwi
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Hut i Świ.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hutnik KrakowHut
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hutnik KrakowHut
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hutnik KrakowŚwit Skolwin

Śr. łączne rzuty rożne

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Rożne zdobyte

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hutnik KrakowHut
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hutnik KrakowŚwit Skolwin

Śr. łączne kartki

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Kartki zdobyte

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Kartki zdobyte

Kartki
Hutnik KrakowHut
Świt SkolwinŚwi
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hutnik KrakowŚwit Skolwin

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Świt Skolwin

Świt Skolwin - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hutnik Krakow vs Świt Skolwin Statystyki i H2H - 2. Liga, 01 sierpnia 2026

Hutnik Krakow podejmuje Świt Skolwin w sobota 1 sierpnia w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Świt Skolwin zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach Hutnik Krakow i Świt Skolwin zmierzyły się 5 razy: Hutnik Krakow wygrał 2, Świt Skolwin 3, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 80% ich meczów, a BTTS w 60% spotkań między Hutnik Krakow a Świt Skolwin.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Hutnik Krakow vs Świt Skolwin mają wysoki potencjał strzelecki?

Hutnik Krakow vs Świt Skolwin mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.40 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 80% meczów, a BTTS w 60%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hutnik Krakow strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Świt Skolwin strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hutnik Krakow vs Świt Skolwin?

Hutnik Krakow i Świt Skolwin zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Hutnik Krakow wygrał 2, Świt Skolwin wygrał 3, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 80% spotkań H2H. Ostatni mecz: Świt Skolwin 1-4 Hutnik Krakow (19 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hutnik Krakow vs Świt Skolwin?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Świt Skolwin powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator