30.08.2026

1 - 1

Zakończony
Dae-Yong Kim
3.87
0.09

Statystyki meczu

Incheon UnitedJeonbuk Motors
45%

Posiadanie piłki

55%
10

Strzały

13
x
x
3

Strzały celne

4
x
x
0

Stworzone duże szanse

1
x
x
4

Rzuty rożne

2
x
x
10

Faule

8
x
x
2

Spalone

3
x
x
82%

Skuteczność podań

86%
x
x
3

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Jeonbuk MotorsIncheon United
2. połowa

90+6'

Woo-jin Choi

90+1'

Jae-min Seo

88'

1-1
Gerso Fernandes

85'

Yeong-jae LeeJoão Gamboa

85'

Seong-ung MaengJin-gyu Kim

83'

0-1
Seung-woo LeeJin-gyu Kim

78'

Morgan FerrierStefan Mugosa

78'

Min-hyuk LeeMyung Joo Lee

70'

Bruno MotaTiago Orobó

70'

Seung-sub KimItalo Vargas

57'

Seung-woo LeeDong-jun Lee

54'

Gerso FernandesLeandro Ribeiro

54'

Seong-min KimDong-ryul Lee
1. połowa

24'

Tae-hwan Kim 

24'

Myung Joo Lee

4'

Kim Myung-Sun

3'

Kim Yeong-bin

2'

Young-bin Kim

Typy na Incheon United vs Jeonbuk Motors

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

76

Premium feature

Kursy-3.48% EV1.27
70

Premium feature

Kursy22.50% EV1.75
70

Premium feature

Kursy26.00% EV1.80

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Incheon United

Incheon United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Incheon United

Incheon United

Incheon United

29

Rozegrane mecze

Jeonbuk Motors

5

Wygrane INC

12

Remisy

12

Wygrane JEO

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

Statystyki H2H

Śr. goli

2.38

29 meczów

Gospodarz0.97
x
Gość1.41
x

Trend z ostatnich 5

-1.0 Spadek

BTTS

48%

29 meczów

Gospodarz16/29
x
Gość23/29
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Widzisz 2 z 20 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Ostatnie mecze

x

Gole strzelone przez drużynę

Jeonbuk Motors i Incheon United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Incheon United0.00Gole / Mecz
x

INC U siebie

Jeonbuk Motors0.00Gole / Mecz
x

JEO Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Incheon UnitedINC
Jeonbuk MotorsJEO
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez INC i JEO.

Gole stracone przez drużynę

Jeonbuk Motors i Incheon United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Incheon United0.00Stracone / Mecz
x

INC U siebie

Jeonbuk Motors0.00Stracone / Mecz
x

JEO Na wyjeździe

Stracone na mecz
Incheon UnitedINC
Jeonbuk MotorsJEO
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez INC i JEO.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Incheon UnitedINC
Jeonbuk MotorsJEO
Średnia
Powyżej 0.5
100%
83%
92%
Powyżej 1.5
58%
59%
59%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Incheon UnitedINC
Jeonbuk MotorsJEO
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Incheon UnitedJeonbuk Motors

Śr. łączne rzuty rożne

Incheon United

Incheon United - Rożne zdobyte

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Incheon UnitedINC
Jeonbuk MotorsJEO
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Incheon UnitedJeonbuk Motors

Śr. łączne kartki

Incheon United

Incheon United - Kartki zdobyte

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Kartki zdobyte

Kartki
Incheon UnitedINC
Jeonbuk MotorsJEO
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Incheon UnitedJeonbuk Motors

Śr. łączne strzały

25.45/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Incheon United

Incheon United - Strzały celne

4.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Średnia

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Strzały celne

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Incheon United vs Jeonbuk Motors Statystyki i H2H - K League 1, 30 sierpnia 2026

Incheon United podejmuje Jeonbuk Motors w niedziela 30 sierpnia w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Jeonbuk Motors zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 29 spotkaniach Incheon United i Jeonbuk Motors zmierzyły się 29 razy: Incheon United wygrał 5, Jeonbuk Motors 12, przy 12 remisów. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 48% spotkań między Incheon United a Jeonbuk Motors. Incheon United strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Jeonbuk Motors 1.00.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Incheon United vs Jeonbuk Motors mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Incheon United vs Jeonbuk Motors mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.38 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 48%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Incheon United strzelają średnio 1.10 gola i tracą 1.10 na mecz, a Jeonbuk Motors strzelają 1.00 i tracą 0.90. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Incheon United vs Jeonbuk Motors?

Incheon United i Jeonbuk Motors zmierzyły się 29 razy we wszystkich rozgrywkach. Incheon United wygrał 5, Jeonbuk Motors wygrał 12, a 12 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Incheon United 1-0 Jeonbuk Motors (18 lipca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Incheon United vs Jeonbuk Motors?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (92%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (59%). Najlepszy typ na gole drużyny: Incheon United powyżej 0.5 gola (78%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Incheon United Zwycięstwo

3.21

Jeonbuk Motors Zwycięstwo

2.50

Remis

3.28
92

Powyżej 0.5 Goli

1.07
59

Powyżej 1.5 Goli

1.37

Powyżej 2.5 Goli

2.17

Powyżej 3.5 Goli

3.90

Obie Drużyny Strzelą

1.84

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.89
Mecze
Typy
Value Bets
Generator