21.04.2026

1 - 2

Zakończony
Jong-Hyeok Kim
2.48
0.1

Statystyki meczu

Jeonbuk MotorsIncheon United
51%

Posiadanie piłki

49%
17

Strzały

7
x
x
4

Strzały celne

5
x
x
5

Stworzone duże szanse

1
x
x
7

Rzuty rożne

1
x
x
14

Faule

12
x
x
3

Spalone

0
x
x
85%

Skuteczność podań

85%
x
x
0

Żółte kartki

5
x
x

Wydarzenia meczu

Incheon UnitedJeonbuk Motors
2. połowa

90+1'

Juan Ibiza

85'

Park Ho-min

80'

Park Ho-minMorgan Ferrier

80'

Tae-heui Lee

76'

Yeong-jae LeeSeung-sub Kim

72'

Chung-yong Lee

67'

Gerso FernandesDong-ryul Lee

67'

Iker UndabarrenaMyung Joo Lee

64'

Kim Ha-JunWoo-jin Choi

64'

Bruno MotaDong-jun Lee

59'

1-2
Dong-ryul LeeSeung-gu Choi

53'

Ju-yong LeeSeung-won Yeo

46'

Seung-woo LeeSang-yun Kang

46'

Stefan MugosaChi-in Jeong
1. połowa

42'

Seung-gu Choi

40'

1-1
Myung Joo Lee

13'

1-0
Wi-je ChoSang-yun Kang

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Incheon United

Incheon United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

29

Rozegrane mecze

Incheon United

12

Wygrane JEO

12

Remisy

5

Wygrane INC

Incheon United

Incheon United

Statystyki H2H

Śr. goli

2.38

29 meczów

Gospodarz1.41
x
Gość0.97
x

Trend z ostatnich 5

-1.0 Spadek

BTTS

48%

29 meczów

Gospodarz23/29
x
Gość16/29
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Ostatnie mecze

x

Gole strzelone przez drużynę

Incheon United i Jeonbuk Motors strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jeonbuk Motors0.00Gole / Mecz
x

JEO U siebie

Incheon United0.00Gole / Mecz
x

INC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Jeonbuk MotorsJEO
Incheon UnitedINC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JEO i INC.

Gole stracone przez drużynę

Incheon United i Jeonbuk Motors tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jeonbuk Motors0.00Stracone / Mecz
x

JEO U siebie

Incheon United0.00Stracone / Mecz
x

INC Na wyjeździe

Stracone na mecz
Jeonbuk MotorsJEO
Incheon UnitedINC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JEO i INC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Jeonbuk MotorsJEO
Incheon UnitedINC
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Jeonbuk MotorsJEO
Incheon UnitedINC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Jeonbuk MotorsIncheon United

Śr. łączne rzuty rożne

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Rożne zdobyte

Incheon United

Incheon United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Jeonbuk MotorsJEO
Incheon UnitedINC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jeonbuk MotorsIncheon United

Śr. łączne kartki

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Kartki zdobyte

Incheon United

Incheon United - Kartki zdobyte

Kartki
Jeonbuk MotorsJEO
Incheon UnitedINC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jeonbuk MotorsIncheon United

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Bardzo zła

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Incheon United

Incheon United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.14

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Jeonbuk Motors vs Incheon United Statystyki i H2H - K League 1, 21 kwietnia 2026

Jeonbuk Motors podejmuje Incheon United w wtorek 21 kwietnia w rozgrywkach K League 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Incheon United zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 29 spotkaniach Jeonbuk Motors i Incheon United zmierzyły się 29 razy: Jeonbuk Motors wygrał 12, Incheon United 5, przy 12 remisów. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 48% spotkań między Jeonbuk Motors a Incheon United.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi K League 1.

Jeonbuk Motors vs Incheon United mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Jeonbuk Motors vs Incheon United mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.38 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 48%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Jeonbuk Motors strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Incheon United strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Jeonbuk Motors vs Incheon United?

Jeonbuk Motors i Incheon United zmierzyły się 29 razy we wszystkich rozgrywkach. Jeonbuk Motors wygrał 12, Incheon United wygrał 5, a 12 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Jeonbuk Motors 0-0 Incheon United (02 listopada 2024). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Jeonbuk Motors vs Incheon United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (86%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (68%). Najlepszy typ na gole drużyny: Jeonbuk Motors powyżej 0.5 gola (79%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi K League 1.

Tabela K League 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Mecze
Typy
Value Bets
Generator