Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała

1

Rozegrane mecze

Falubaz Zielona Góra

0

Wygrane Rek

1

Remisy

0

Wygrane Fal

Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

1 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 1/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Falubaz Zielona Góra i Rekord Bielsko-Biała strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rekord Bielsko-Biała0.00Gole / Mecz
x

Rek U siebie

Falubaz Zielona Góra0.00Gole / Mecz
x

Fal Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Rekord Bielsko-BiałaRek
Falubaz Zielona GóraFal
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Rek i Fal.

Gole stracone przez drużynę

Falubaz Zielona Góra i Rekord Bielsko-Biała tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rekord Bielsko-Biała0.00Stracone / Mecz
x

Rek U siebie

Falubaz Zielona Góra0.00Stracone / Mecz
x

Fal Na wyjeździe

Stracone na mecz
Rekord Bielsko-BiałaRek
Falubaz Zielona GóraFal
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Rek i Fal.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Rekord Bielsko-BiałaRek
Falubaz Zielona GóraFal
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Rekord Bielsko-BiałaRek
Falubaz Zielona GóraFal
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Rekord Bielsko-BiałaFalubaz Zielona Góra

Śr. łączne rzuty rożne

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała - Rożne zdobyte

Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Rekord Bielsko-BiałaRek
Falubaz Zielona GóraFal
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Rekord Bielsko-BiałaFalubaz Zielona Góra

Śr. łączne kartki

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała - Kartki zdobyte

Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra - Kartki zdobyte

Kartki
Rekord Bielsko-BiałaRek
Falubaz Zielona GóraFal
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Rekord Bielsko-BiałaFalubaz Zielona Góra

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Rekord Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Rekord Bielsko-Biała vs Falubaz Zielona Góra Statystyki i H2H - 2. Liga, 28 listopada 2026

Rekord Bielsko-Biała podejmuje Falubaz Zielona Góra w sobota 28 listopada w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Falubaz Zielona Góra zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Rekord Bielsko-Biała i Falubaz Zielona Góra zmierzyły się 1 raz: Rekord Bielsko-Biała wygrał 0, Falubaz Zielona Góra 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Rekord Bielsko-Biała a Falubaz Zielona Góra.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Rekord Bielsko-Biała vs Falubaz Zielona Góra mają niski potencjał strzelecki?

Rekord Bielsko-Biała vs Falubaz Zielona Góra mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Rekord Bielsko-Biała strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Falubaz Zielona Góra strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Rekord Bielsko-Biała vs Falubaz Zielona Góra?

Rekord Bielsko-Biała i Falubaz Zielona Góra zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Rekord Bielsko-Biała wygrał 0, Falubaz Zielona Góra wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Falubaz Zielona Góra 1-1 Rekord Bielsko-Biała (25 lipca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Rekord Bielsko-Biała vs Falubaz Zielona Góra?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Rekord Bielsko-Biała powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator