01.08.2026

1 - 5

Zakończony
Pawel Szuta
0
0

Statystyki meczu

Resovia RzeszówŚląsk Wrocław II
60%

Posiadanie piłki

40%
13

Strzały

11
x
x
5

Strzały celne

6
x
x
7

Rzuty rożne

3
x
x
12

Faule

13
x
x
1

Spalone

3
x
x
0

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Śląsk Wrocław IIResovia Rzeszów
2. połowa

65'

1-5
Maksymilian Stangret

62'

1-4
Igor Kobelczuk

50'

1-3
Mateusz Czyżycki
1. połowa

43'

0-3
Wiktor Kaminski

36'

29'

0-2
Adam Ciućka

10'

0-1
Wiktor Kaminski

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów

3

Rozegrane mecze

Śląsk Wrocław II

0

Wygrane Res

0

Remisy

3

Wygrane Ślą

Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II

Statystyki H2H

Śr. goli

5.33

3 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość4.33
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

67%

3 meczów

Gospodarz2/3
x
Gość3/3
x

Ost. 5: 2/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Śląsk Wrocław II i Resovia Rzeszów strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Resovia Rzeszów0.00Gole / Mecz
x

Res U siebie

Śląsk Wrocław II0.00Gole / Mecz
x

Ślą Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Resovia RzeszówRes
Śląsk Wrocław IIŚlą
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Res i Ślą.

Gole stracone przez drużynę

Śląsk Wrocław II i Resovia Rzeszów tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Resovia Rzeszów0.00Stracone / Mecz
x

Res U siebie

Śląsk Wrocław II0.00Stracone / Mecz
x

Ślą Na wyjeździe

Stracone na mecz
Resovia RzeszówRes
Śląsk Wrocław IIŚlą
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Res i Ślą.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Resovia RzeszówRes
Śląsk Wrocław IIŚlą
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Resovia RzeszówRes
Śląsk Wrocław IIŚlą
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Resovia RzeszówŚląsk Wrocław II

Śr. łączne rzuty rożne

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów - Rożne zdobyte

Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Resovia RzeszówRes
Śląsk Wrocław IIŚlą
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Resovia RzeszówŚląsk Wrocław II

Śr. łączne kartki

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów - Kartki zdobyte

Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II - Kartki zdobyte

Kartki
Resovia RzeszówRes
Śląsk Wrocław IIŚlą
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Resovia RzeszówŚląsk Wrocław II

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Śląsk Wrocław II

Śląsk Wrocław II - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Resovia Rzeszów vs Śląsk Wrocław II Statystyki i H2H - 2. Liga, 01 sierpnia 2026

Resovia Rzeszów podejmuje Śląsk Wrocław II w sobota 1 sierpnia w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Śląsk Wrocław II zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 3 spotkaniach Resovia Rzeszów i Śląsk Wrocław II zmierzyły się 3 razy: Resovia Rzeszów wygrał 0, Śląsk Wrocław II 3, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między Resovia Rzeszów a Śląsk Wrocław II.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Resovia Rzeszów vs Śląsk Wrocław II mają wysoki potencjał strzelecki?

Resovia Rzeszów vs Śląsk Wrocław II mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 5.33 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Resovia Rzeszów strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Śląsk Wrocław II strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Resovia Rzeszów vs Śląsk Wrocław II?

Resovia Rzeszów i Śląsk Wrocław II zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Resovia Rzeszów wygrał 0, Śląsk Wrocław II wygrał 3, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Śląsk Wrocław II 5-0 Resovia Rzeszów (22 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Resovia Rzeszów vs Śląsk Wrocław II?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Śląsk Wrocław II powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator