25.07.2026

0 - 0

Zakończony
Leszek Lewandowski
4.83
0.07

Statystyki meczu

Sandecja Nowy SączHutnik Krakow
50%

Posiadanie piłki

50%
13

Strzały

15
x
x
5

Strzały celne

4
x
x
3

Rzuty rożne

8
x
x
8

Faule

17
x
x
0

Spalone

2
x
x
71%

Skuteczność podań

69%
x
x
2

Żółte kartki

4
x
x

Wydarzenia meczu

Hutnik KrakowSandecja Nowy Sącz
2. połowa

67'

Oskar Kordykiewicz

58'

Nikita Kholodov
1. połowa

39'

Piotr Janczukowicz

33'

Maksymilian Soja

14'

Patryk Kielis

1'

Krystian Bracik

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

5

Rozegrane mecze

Hutnik Krakow

2

Wygrane San

1

Remisy

2

Wygrane Hut

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow

Statystyki H2H

Śr. goli

1.60

5 meczów

Gospodarz0.80
x
Gość0.80
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

40%

5 meczów

Gospodarz3/5
x
Gość3/5
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Hutnik Krakow i Sandecja Nowy Sącz strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sandecja Nowy Sącz0.00Gole / Mecz
x

San U siebie

Hutnik Krakow0.00Gole / Mecz
x

Hut Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Sandecja Nowy SączSan
Hutnik KrakowHut
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez San i Hut.

Gole stracone przez drużynę

Hutnik Krakow i Sandecja Nowy Sącz tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sandecja Nowy Sącz0.00Stracone / Mecz
x

San U siebie

Hutnik Krakow0.00Stracone / Mecz
x

Hut Na wyjeździe

Stracone na mecz
Sandecja Nowy SączSan
Hutnik KrakowHut
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez San i Hut.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Sandecja Nowy SączSan
Hutnik KrakowHut
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Sandecja Nowy SączSan
Hutnik KrakowHut
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Sandecja Nowy SączHutnik Krakow

Śr. łączne rzuty rożne

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz - Rożne zdobyte

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Sandecja Nowy SączSan
Hutnik KrakowHut
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sandecja Nowy SączHutnik Krakow

Śr. łączne kartki

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz - Kartki zdobyte

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Kartki zdobyte

Kartki
Sandecja Nowy SączSan
Hutnik KrakowHut
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sandecja Nowy SączHutnik Krakow

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.49

Bardzo zła

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Hutnik Krakow

Hutnik Krakow - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Sandecja Nowy Sącz vs Hutnik Krakow Statystyki i H2H - 2. Liga, 25 lipca 2026

Sandecja Nowy Sącz podejmuje Hutnik Krakow w sobota 25 lipca w rozgrywkach 2. Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Hutnik Krakow zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 5 spotkaniach Sandecja Nowy Sącz i Hutnik Krakow zmierzyły się 5 razy: Sandecja Nowy Sącz wygrał 2, Hutnik Krakow 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 40% spotkań między Sandecja Nowy Sącz a Hutnik Krakow.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 2. Liga.

Sandecja Nowy Sącz vs Hutnik Krakow mają niski potencjał strzelecki?

Sandecja Nowy Sącz vs Hutnik Krakow mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.60 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 40%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Sandecja Nowy Sącz strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Hutnik Krakow strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Sandecja Nowy Sącz vs Hutnik Krakow?

Sandecja Nowy Sącz i Hutnik Krakow zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Sandecja Nowy Sącz wygrał 2, Hutnik Krakow wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Sandecja Nowy Sącz 1-0 Hutnik Krakow (07 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Sandecja Nowy Sącz vs Hutnik Krakow?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Sandecja Nowy Sącz powyżej 0.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 2. Liga.

Tabela 2. Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12750+1226
2
11821+1226
3
12624+720
4
12543-219
5
12534+318
6
11533+218
7
12534+118
8
11524+417
9
11443+316
10
11443+316
11
12516-316
12
11434+215
13
11425-314
14
12417+213
15
11317-310
16
12237-149
17
11155-138
18
11047-134
Mecze
Typy
Value Bets
Generator